2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Karişik bir çay içtiğim resim atarım yarın tadı de güzel ama koyu mu demliyorsun acaba.

Bende de olmuyordu bu ay ve geçen ay oldu yumurtlama mı oldu diye de düşünüyorum
Demleyerek içiyordum ben sadece civanperçemiydi karışık değildi belki ondandır ilaç gibi acıydı midem çok bulandı bıraktım ama içtiğim iki gün de temizledi içimi bence iltihap gibi aktı akıntım ablam dedi bu iyi birşey rahatlatır yumurtalıklarını felan dedi

Demleyerek içiyordum ben sadece civanperçemiydi karışık değildi belki ondandır ilaç gibi acıydı midem çok bulandı bıraktım ama içtiğim iki gün de temizledi içimi bence iltihap gibi aktı akıntım ablam dedi bu iyi birşey rahatlatır yumurtalıklarını felan dedi
tek başına da kullandım içebilmiştim bulsam çayı resmini atacam sana çayın faydasını görmüştüm belki sende kullnmak istersin

Saye- Saye- inşallah sevineceğiz canım bir hamiş haberine hepimiz umut dolacağız ihtiyacımız var bir güzel habere...
kızlar dün gece vajinama bir bıçak gibi batma oldu beni çığlık attırdı resmen acıdı canım adetime 3 gün var umutlansam mı yoksa ya

İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım. Perşembe test günündü sanırım. Mübarek gün güzel bir sonuç alırsın inşallah.
Aminn inşallah canım. Mübarek günde sevinmek nasip etsin rabbim
Saye- Saye- inşallah sevineceğiz canım bir hamiş haberine hepimiz umut dolacağız ihtiyacımız var bir güzel habere...
kızlar dün gece vajinama bir bıçak gibi batma oldu beni çığlık attırdı resmen acıdı canım adetime 3 gün var umutlansam mı yoksa ya
Amin inşallah canım ben sevinirim sizi de sevindiririm inşallah. Seninde umutların boşa çıkmaz rabbim yüzünü güldürsün inşallah

Kaçta gideceksin kan vermeye merkez de vereceksin değil mi dualarım seninle mutlu haberi alırız hepimizin morali de toparlanır umudu da artar
Allah razı olsun canım. İnşallah güzel haberler vermek nasip olur. En geç on gibi vermiş olurum iki saate kalmaz çıkar sonuç. İnşallah hamileyim yazmak nasip olur

X