2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

medicana da yapiliyor benim islemim son dondurulmus embriyolarimi kullandim bakalim nasip. tasidimiz canta bile 15 kilo her nöbet inip ciktigim merdivenleri demiyorum bile. maalasef isim zor. diger denemelerimde ise basladim ama bunda akillandim.
iyi ypmissin cnm. rapor almakla. en iyisi. biraz dikkat et. ins bebisin tutunur.

İnşallah güzel bir sonuç çıkar da seviniriz canım. Allah razı olsun. Az kaldı ama bende az kaldım. Bir taraftan korkuyorum test yapmaya bir taraftan da bir an önce sonuç çıksın istiyorum :KK66: zaten benle transfer olanlara hep Pazartesi Salı demişler test gününe ben Perşembe’yi bekleyeceğim

canım beşinci gün embriyosu için yarın test yapsan idrarda çıkar hayırlısı ile
evde test yapmayı düşünüyormusun

canım beşinci gün embriyosu için yarın test yapsan idrarda çıkar hayırlısı ile
evde test yapmayı düşünüyormusun
canim nasilsin. evet yapsam cikar ama erken test yapmayacagim bu sefer söz verdim kendime zamani gelince ögrenirim inslalah hayirlisiyla tutunmustur

canim nasilsin. evet yapsam cikar ama erken test yapmayacagim bu sefer söz verdim kendime zamani gelince ögrenirim inslalah hayirlisiyla tutunmustur
evet canım biraz daha bekle inşşallah sevineceğiz gülüm ilk sıradaki sıranla ilk hamiş de sen olacaksın inşallah hayırlısıyla sağlıcakla canım amin

evet canım biraz daha bekle inşşallah sevineceğiz gülüm ilk sıradaki sıranla ilk hamiş de sen olacaksın inşallah hayırlısıyla sağlıcakla canım amin
Amin inşallah canım dualarınızda beni de unutmazsanız sevinirim . İnşallah hepimiz tel tek seviniriz

X