2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

bilmiyorum canım umutlannamıyorum da hiç hep öyle kanamalar oldu yerleşme kanaması diye kendimi avuttum
benimde oldu doktor ilk onu demisti ama hamile cikmadim ustelik adetimde yaklasik 1 ay gecikmisti .
bazen yumurtlama oldugu zamanda olur demisti doktorum ama hayirlisi yapacak bisey yok

sen ne tedavsi goruosun cnm
ben uzun bir zamandır tedaviyi bıraktım canım maddi nedenlerden dolayı bir aşılamam var olmadı bir aşılamam da yarım kalmıştı 3 klomen tedavisi gibi tedaviler de geçirdim ..
bakalm hayırlısı sen ne kadar zamandr bebek istiyorusun huzur

*** !!!*** 3 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 120 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :)

ŞİMDİ 2019 İÇİN YENİ LİSTE

1.@svd_a
2.@arkadasimes
3.@darkgirl1906
4.@aysefeytum
5.@aaynaa
6.@Cennetul Mualla
7.@eslemvera

8.@limoncicegi41
9.@ZehreNur
10.@ayllllliiiin35
11.@Greeneliton
12.@bebegim-gel
13.@Yariiimm
14.@aziz misafir
15.@SchonerDuft
16.@TgNcNc
17.@Z2ytin
18.@benderyayimki
19.@hamzam06
20.@teacheralla
21.@Eren6161
22.@papatyakokankadin
23.@Eylul16
24.@cennetkokulumm
25.@Huzur45
26.@

HAMİŞ SAYIMIZ :)===

listemizin güncel hali..
umarım 100 kişiyi bulur ve hepimz de hamiş oluruz..

bende 2 yil oldu evleneli. 1 yildir istiyoruz. bgn dkktora gittim pcos olmadigi ogrendm mutluyum. bu adette tekrar baslcz tedaviye.

bende 2 yil oldu evleneli. 1 yildir istiyoruz. bgn dkktora gittim pcos olmadigi ogrendm mutluyum. bu adette tekrar baslcz tedaviye.
gozun aydin ozmaan pko degilsinnn

ben calisiorm bgn dkktora gittim geldim. keyfim yerine geldi. haberler den cnm. allah hepimizin gonlune gire verrsin
Senin için sevindim canım inşallah tedavin güzel sonuçlanır. Bende çalışıyorum rapor aldım bu dönemde

izin almaktan nefret ediorum. raporda oyle. nerde tedavi goruisun tup bebekmi
Benim işim çok ağır masa başı değil acil tıp teknikeriyim. Rapor almayıp riske atamam o kadar eziyeti. Evet 4. Denemem tüp bebek
kuzummm belli olmustur oyleyseee ayy allahım ınsallah yaaaa hayırlısıylagüzel haberini alayım
Aminn inşallah canım Allah razı olsun. Ben hissetmiyorum olumlu olumsuz bir şey inşallah pozitif olur Allah yüzümü güldürür bu yolda herkesle birlikte

Adetin bitti mi deniyomusun sen de gününü kaçırma sakın
coktann bitti ..
bu ay ovulasyon testini de unuttum bi yaptim bi yapmadim kactiysa artik kacti. kismet artik bosverdim ben gecen aydan beri zaten . dr 3 ay icinde kalabilrsin kalamazsan gel dedi bana bende koyverdim galiba takmiyorum:)

inisAllah guzel haberler verirsin canim Amin

anladm cnm. tabi zor sizin is birz daha mesakkatli. bende katibim hep oturuym oda iyi degil. hangi merkezde yaptirion

anladm cnm. tabi zor sizin is birz daha mesakkatli. bende katibim hep oturuym oda iyi degil. hangi merkezde yaptirion
medicana da yapiliyor benim islemim son dondurulmus embriyolarimi kullandim bakalim nasip. tasidimiz canta bile 15 kilo her nöbet inip ciktigim merdivenleri demiyorum bile. maalasef isim zor. diger denemelerimde ise basladim ama bunda akillandim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…