2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım açıkcası bende korkuyorum hsg den . kimisi çok agrılı derken kmsii hiç agrısız diyor. sanırım bünye ile lgili. sen çektirmişmiydin. anestezili miydi? agrın omusmuydu?
canım ben anestezi almadan çektirdim ama pişman oldum gaza geldim ben arkadaşın
sana tavsiyem narkoz al arkadaşım çekim sonrası adet sancısı gibi birkaç saat süren ağrın oluyor

aaynaa nasılsın güzelim

@svd_a nasılsın canım transfer aşamasına geldin mi

INCIK BONCUK nasılsın arkadaşım

Birdilimkek nasılsın tatlım oğluşa isim belli oldumu
iyiyim canım ama sanki adet olacakmışım gibi bir halim var...
aşılamanın 10. günü bugün..
@svd_a evet az kaldı demi transfere senin canım şimdi neler yapıyorsun?
@sahra41 sen ne yaptın bugün yine doktor da mısın?
INCIK BONCUK sen ne yapıyorsun tedavi düşüüyor msun?
Birdilimkek evet isim konusunu ben de soracaktım

canım açıkcası bende korkuyorum hsg den . kimisi çok agrılı derken kmsii hiç agrısız diyor. sanırım bünye ile lgili. sen çektirmişmiydin. anestezili miydi? agrın omusmuydu?
ben burada atatürk hastanesinde çektirmiştim canım iki kez ilaç verdiler içime ilkinde çekilmedi denerek ondan ağrım oldu ama çoğu hiç ağrım olmadı diyor hem aletlerin eski olması falan etkiliyor bünyeden bünyeye de değişiyor kimisi kapalılık olnca ağrı oluyor ama şimdiki aklım olsaydı mesela daha teferrüatlı olan hacettepede çektirirdim canım...
imkanım olsa anestezili de çektirirdim yani özellerde 500-600 dendiğinden

aaynaa nasılsın güzelim

Sagolun kızlar iyiyim şükür nasip olursa kuzumuzun adını Ömer Muhammed koymak istiyoruz :)

Kızlar merhaba geceleri goguslerim cok agriyor daha bebeklerimin kalp sesini duymadim allah nasip ederse 2kasim da duyacagim bu arada inanilmaz bir siskinlik var 56 dan 60 kilo oldum crinine jel ve estrafem kullaniyorum onlarda kilo yapabilir mi

Canım çıktım hastaneden diş genelinmiş kürtaj oldum
hadi ya değer yükselmemiş miki canım şuan kaç haftalık olmuştu...
ALLAH hayırlısıyla sağlıcakla canım en kısa zamanda bebeğini yollasın sana kürtajdan sonra sıcağı sıcağına çok hamile kalan arkadaşım var dinlen iyice canım Rabbim şifa versin hepimize ağrın sızın çok mu

Sahracim cnm bnm bende cektirmistim rahim filmi. O gece uyuyamamistim sabaha kadar korkudan ne yazilar okumustum aciyo diye. Ben ozelde cektirdim inan hic acimadi. Normal vajinal muayeneyi rahat oluyorsan korkma. Ilaci tazyikli bi sekilde verirken ayni adet sancisi gibi hafif bir sanci hissettim okadar. Özellerde aletler genelde plastik oluyormus galiba o yuzden rahime göre sekil aliyormus acitmiyormus. Eskiden devlettekilerin aletleri daha sert bi malzemedenmis o yuzden aciyormus ama artik teknoloji gelisti devlettekilerde yenilenmistir diye dusunuyorum. Bunyeden bunyeye degisir belki ama benim hic acimamisti okadarda cnm tatlidir cok dayaniksiz olmama ragmen. stres yapma kendine cnm benim. Insallah temiz sorunsuz cikar sonuclarin

aaynaa nasılsın güzelim

Canim arkadaslarim iyki varsiniz dertdaslarim. Bu konulari sizden baska paylasacagim kimsem yok. Hastaligi atlattim gibi dis enfeksiyonum tam gecmesi ama hafifledi cok sukur. 1 hafta sonra adeti bekliyorum. Adet olduktan sonra evelki ay gibi cok iyi hazirlancam kürler takviyeler eşli olarak. Her ay yeni ümitlerler tekrar is basina koyuluyorum. Rabbim tez vakit emeklerimizin karsiligi versin. Mart nisan gibi olmazsa eger tüp tedavisine baslamak istiyorum insallah gerek kalmaz

Amin cnm allah razı olsun düşüşe geçmiş bugün beta 2500den 1600e inşallah iyice değerlerin düşmesini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…