2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

takma kafanı üzüldükçe yaramıza tuz basıyorlar ama kimin başına ne geleceği bilinmez

Canim boyle durumlarda içimiz cız ediyorya disariya bellide edemiyoruz bogazimiz dugumleniyor. Iste ozaman Rabbimin bu aciziyetimi hissettigini caresizligimi gorup yakinda bizide sevindirecegine inaniyorum.

çok geçmiş olsun benimde 20lik diş çok zor çıkmıştı kulağıma vuruyordu ağrısı dr bir hafta bekleyelim çıkmaz ise yararak çıkartacam demişti şükür kendiliğinden çıkmıştı ama o bir hafta ölmüştüm ağrıdan ve korkudan

tebriklerr
Bu arkadasta uzun zamandir bekliyordu galiba degil mi yanlis hatirlamiyorsam? Nasil olmus ne kullanmis bizide bilgilendirsin. Rabbim hayirli evlat etsin sorunsuz bir hamilelik gecirsin insallah
canım yeni düşük yapmıştı o da tedavi ile şimdi kendiliğinden hamile kaldı bildiğim kadarıyla

Canim benim iyi olmana cok seviniyorum masallah güçlü olabilmen cok güzel.. Genetik tahlilleri isteyin insallah her sey yoluna girer artık
canım benım ya bana bak sakın üzülmee. ben iyi haberlerinizi aldıkca daha iyi oluyorum. doktor genetik tiroid, pıhtılasma hsg bi ton sey istedi sonucları cıkması bayag uzun sürüyormuş. nerdeyse iki ayı bulacak hepsinin sonucunu almam. e o zamana korunma süremde dolmus olur. cok güzel ilgilendi doktor. vitamin falan da yazdı. sonuclar cıkınca goruselım dedı

Canim benim iyi olmana cok seviniyorum masallah güçlü olabilmen cok güzel.. Genetik tahlilleri isteyin insallah her sey yoluna girer artık
canım benım ya bana bak sakın üzülmee. ben iyi haberlerinizi aldıkca daha iyi oluyorum. doktor genetik tiroid, pıhtılasma hsg bi ton sey istedi sonucları cıkması bayag uzun sürüyormuş. nerdeyse iki ayı bulacak hepsinin sonucunu almam. e o zamana korunma süremde dolmus olur. cok güzel ilgilendi doktor. vitamin falan da yazdı. sonuclar cıkınca goruselım dedı

canım onlarda çok düşüncesizmiş ya. duymazdan gelmeye calıs of bu insanlar....

Çok güzel canim devlet genelde 3 düştükten önce yapmiyor diye biliyorum. Cok iyi olmus sen kendini toparlayana kadar sonuclarin da cikacak insallah.. Bebegin olmamasi bir dert hamile kalip düşürmek ayrı bir dert.. Bu durumlari ben de yasadigim icin cok iyi biliyorum ve kendimi senin yerine koyabiliyorum.. Asla pes etmek yok umutsuz olmak yok.. Olacak Allah in izniyle..

A arkadasimes
Herkesin hamile kalmasına mutlu oldum oluyorum ama en çok sana sevindim kaybettiğim yavrumun adısın canım dualarım herkesle
demiştin bana bendeeee
yaaaaa gözlerim doldu var yaa. canım benimm gerçekten biliyorum sahran yeniden karnına düşecek o kadar içten dua ediyorum ki sanaa. alllahım en umutsuz anında güneşini versinn.
bunu demiştim. allah çokkkkk büyük nasıl mutlu oldum bilsenn. allahh saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım benim.

Çok güzel canim devlet genelde 3 düştükten önce yapmiyor diye biliyorum. Cok iyi olmus sen kendini toparlayana kadar sonuclarin da cikacak insallah.. Bebegin olmamasi bir dert hamile kalip düşürmek ayrı bir dert.. Bu durumlari ben de yasadigim icin cok iyi biliyorum ve kendimi senin yerine koyabiliyorum.. Asla pes etmek yok umutsuz olmak yok.. Olacak Allah in izniyle..

canım ya hsg cektir dedi ama arastırmada narkoz vermeden cekıyorlarmıs . ondan korkuyorum biraz. sen cektirdinmi hsg? evt kuzum pes etmeye hiçç niyetim yok. o bebek gelecek uleyyynnn :))

canım ya hsg cektir dedi ama arastırmada narkoz vermeden cekıyorlarmıs . ondan korkuyorum biraz. sen cektirdinmi hsg? evt kuzum pes etmeye hiçç niyetim yok. o bebek gelecek uleyyynnn :))
Insallah canim :)) ama hsg neden verdiler ko ben kac doktora gittiysem hamile kaldigina göre tuplerin tıkalı degil hsg ye gerek yok demişlerdi.. Dolayisiyla cektirmedim bence sana da gerek yok

A arkadasimes
demiştin bana bendeeee

bunu demiştim. allah çokkkkk büyük nasıl mutlu oldum bilsenn. allahh saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım benim.
Canım hepinize ayrı ayrı tesekkür ederim. Allah hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah dıalarımdasınız

tebriklerr
Bu arkadasta uzun zamandir bekliyordu galiba degil mi yanlis hatirlamiyorsam? Nasil olmus ne kullanmis bizide bilgilendirsin. Rabbim hayirli evlat etsin sorunsuz bir hamilelik gecirsin insallah
Tesekkürler ben ağustosta 7.düşüğümü yaşadıktan sonra kontrole gittim hamile olduğumu öğrendim inan bu ay eşim şehir dışına çıktı 20 gün ben o burdayken annemde kaldım toplasan söylemesi ayıp 2 yada 3 birliktelik yaşamışımdır 18 ekimde hatta kan testi negatif çıktı sonra pazar günü kan verdim 42 çıktı anlayacağınız mucize bebeğim :) kafaya takmamak mış en güzeli uzun oldu ama kusura bakmayın bu hamileliğin devam edecekmiş bilmiyorum yine aynı şeyleri yaşayacakmıyım bilmiyorum ama şu an benimle şükrediyorum sadece

Merhaba 5+4 um bugun kese 6mm cikti bu gibi boyutu olan vrmi hic ? Dusuk mu acaba ?

Ovvv 7 düsük. Rabbimin en zor sinavlarindan basariyla gecmissin cnm. Isyan etmeden pes etmemissin ne guzel. Rabbimde seni mukafatlandirmis masallah. Insallah sorunsuz sikintisiz bi hamilelik gecirirsin. Yavrunu hayirlisi ile kucagina alabilirsin. Tekrar tebrikler canim

Insallah canim :)) ama hsg neden verdiler ko ben kac doktora gittiysem hamile kaldigina göre tuplerin tıkalı degil hsg ye gerek yok demişlerdi.. Dolayisiyla cektirmedim bence sana da gerek yok
canım tüpler için değil. rahimin yapısı bazen bozuk oluyormus tek tüp veya perde oluyormus. bun ultrasonda göremiyormus o nedenle her ihtimale karsı bakalım dedi.

canım tüpler için değil. rahimin yapısı bazen bozuk oluyormus tek tüp veya perde oluyormus. bun ultrasonda göremiyormus o nedenle her ihtimale karsı bakalım dedi.
Hadi inşallah tedavilerin şifa olsun canım
Inşallah çok agrin olmaz rahim filminde
Bak canım bizim bir tanıdık dört düşük yaptı artık Çocuğun olmaz dediler ona
Meğerse karnında lifler varmış neyse artık onları ameliyatla yaktirdi çocuğa baskı yapıp düşmesine sebep oluyormuş bu karındaki lifler sonra hemen aşılama yaptılar şimdi oğlu var darısı en kisa zamanda Hayır ile sağlıcakla sana kuzum inşallah amin
Bir öyle karnına falan da baktir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…