2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kizlar bugun adetin 23. gunu progesteron testi yaptirdim sonuc 24.8 en az kac olmasi gerekiyo bu deger iyimi. Adetime 8 gun var goguslerimde şişlik ve agri var karnim da sancilaniyo adet olucakmisim gibi hissediyorum

Selam arkadaşlar son adete göre 5 haftalık hamileyim ve dun ilk kırmızı bi peçete kadar kanamam oldu düşük önleyici iğne vuruldum kanama durdu kan testi alındı 2001 'di sabah yine kahverengi siyahımsı bi ped doldurmayacak kadar akıntı kanama gibi dr. Gittim vajinal usg baktı kese görünmüyor dedi betaya batırdı 14 saat sonra 2540 yükselmişti iki seçenek var ya diş gebelik ya yerleşme dedi çarşamba gene bakacak sizce ne olabilir şuanprogesteron kulla iyorum hafif tortulukahverengi akıntı var sizce ne olmuş olabilir

bence yerleşme kanaması canım

Inşallah kese görünürse eğer dış gebelik ihtimalim kalkacak sadece kahverengi kanamam kalacak hangisini dusunecegimi şaşırmış durumdayım belirsizlik mahvedio

Inşallah kese görünürse eğer dış gebelik ihtimalim kalkacak sadece kahverengi kanamam kalacak hangisini dusunecegimi şaşırmış durumdayım belirsizlik mahvedio
yok bence yerleşme kanaması yarın için rahat eder inşallah dış gebelik olsa bu kadar yükseleceğini sanmıyorum değerinin canım..
düşük tehlikesi de olsa kan gelir yani öyle kahverengi kanama değil zaten yerleşme kanaması tam adet zamanı oluyor

Tamam sagolasin mutlaka yazarım sabah 9da kan ver beta için sonra gel ultrason bakalım dedi
yarına kadar iyice azalır o kahverengi akıntı hiç moralini bozma yarın değer yükselmiş olur kese görülür yani kendini yorma ağır iş yapma ilk üç ay zaten daha dikkatli ol...
ALLAH hayırlarla sağlıcakla nasip etsin evladınızı inşallah amin..

Amin allah razı olsun senden bin kere inşallah güzel haberle gelirim
ALLAH cümlemizden razı olsun canım sen de bana dua et ben de aşılama yaptırdım gün sayıyorum 4 senedir bebeğimin gelmesini bekliyorum buradaki arkadaşlarımıza da hep dua et sabırla bekliyorlar

Inşallah canım allahım gönlüne göre versin en yakın beklediğin zamanda güzel haberlerini almak ümidiyle hayırlı haberlerin gelir insallah

canım açıkcası bende korkuyorum hsg den . kimisi çok agrılı derken kmsii hiç agrısız diyor. sanırım bünye ile lgili. sen çektirmişmiydin. anestezili miydi? agrın omusmuydu?

vajinal ultrason ile görünmedimi kese arkadaşım çünkü hcg değeriniz iyi

dış gebelik yaşamış biri olarak inşallah değildir arkadaşım

canım benim çok güzel tetkikler yapılıyor olması gereken hepsi bunları yaptırman iyi olmuş
sonuçlarını bende sabırsızlıkla bekliyorum sahracım tsh ile birlikte eğer bakılmamış ise anti tpo ve anti tg yine troid hormonları bunlar bunlarada baktır lütfen benim haşimoto troidim bu değerlere bakarak çıktı hiçbir dr bakmamıştı bunları tüp bebek dr baktırdı çıktı tsh sınırda veya normal çıkılordu

güzel haberlerini alalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…