2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Amin cnm allah razı olsun düşüşe geçmiş bugün beta 2500den 1600e inşallah iyice değerlerin düşmesini bekliyoruz
kanaman var mı şimdi canım ALLAH hayırlarla sağlıcakla evladını yollasın kısa zamanda sana sağlucakla hayırlarla kucağında bul yavrunu güzelliklerle büyüt inşallah bu sıkıntılar kat kat mutluluk olarak döner inşallah ALLAH hiç bir şeyi karşılıksız bırakmaz

canım benim sagol cok rahatlattın beni . müthiş derecede korkuyordum. vajinal muayenede cok rahat değilim ama idare ederim sanırım. üniverste hastanesınde cektırcem umarım aletleri yenidir.:) sen nasısın canım. dişin nasıl oldu?

canım ne güzel bir isim secmişsiniz. ismiyle yaşasın inşallah :)
Amin kuzum Rabbim kucagimiza almayi büyütmeyi nasip eyler inşallah:)) bir zamanlar asla annelik duygusunu tadamayacagim diye düşünürken simdi gün sayıyorum.. Sizinle heyecanımı paylasirken aslında biraz utaniyorum belki okuyinca içi acıyan olur diye ama belki birilerine de umut oluyorumdur. İnşallah herkesin sabrının sonu selamet olacak..

sen bize bol bol dua et canım hepimiz sabrettik sen de ettik inşallah bizler de sevineceğiz inanıyorum ben buna

sen bize bol bol dua et canım hepimiz sabrettik sen de ettik inşallah bizler de sevineceğiz inanıyorum ben buna
Etmem mi her an kalbimde dilimde dualarim. Kendime sevindikce Rabbim hasret cektirme kimseye diye dua ediyorim.. Isimlerinizle de dua ediyorum

ah canım benim olurmu hiç öyle düşünme aksine ben burda güzel haber alınca inan ki daha iyi hissediyorum. dediğin gibi umut oluyor. biraz da takdiri ilahi diyor insan. mevlam neylerse güzel eyler :)

canım benim sağolasın. şimdi baktım tahlil adlarına. evet o dediklerinide istemiş doktor. adını ne işe yaradıgını bılmedıgım tahlillerde var :) sen nasılsın. agrıların bitmiştir inşallah. işe ne zmaan baslayacaksın?

canım bu gün son tahlilide verdim. artık geriye beklemek kaldı. sen nasılsın?

canım bu gün son tahlilide verdim. artık geriye beklemek kaldı. sen nasılsın?
hadi ALLAH şifa versin canım en kısa zamanda bebek haberini bekliyorum ...
ben de iyiyim canım adet olacakmış hissi var hep kasıklarımda

hadi ALLAH şifa versin canım en kısa zamanda bebek haberini bekliyorum ...
ben de iyiyim canım adet olacakmış hissi var hep kasıklarımda
Canim öyle agrilar hissetmen normal moralini bozma sakın. Pazar günü tahlil yapacaksin dimi çok heyecanlı:)) insallah bir bakmissin gobuse bir miniş yerlermis bile :))) ayyu amin amin amin..

Canim öyle agrilar hissetmen normal moralini bozma sakın. Pazar günü tahlil yapacaksin dimi çok heyecanlı:)) insallah bir bakmissin gobuse bir miniş yerlermis bile :))) ayyu amin amin amin..
yok moralimiz de bozmuyorum canım bilmiyorum bakalım pazar günü heyecanla bekliyorum
bebeğimin geldiğine inanamam heralde uzunca bir süre şuan beklemedeyim canım teste az kaldı

Hic korkma tatlim. Inan bittikten sonra bumuymus diceksin. Ben cok sasirmistim nekadar gereksiz kendimi korkutmusum diye. Adet sancisindan baska bir agri olmamisti insallah seninde kolay gecer. Disim cok sukur daha iyi canim. Iltihap bayagi kuculdu agrida yapmiyor artik. 1 haftaya tamamen temizlenir diye dusunuyorum. Onumuzdeki aya bomba gibi hazirlanmam lazim

allah daha iyi etsin arkadaşım
ben dünden beri daha iyiyim ağrım kalmadı şükür
lekelenmede bitti ben izin rapor almadım canım iş yerindekiler tüp bebek sürecini bilmiyorlar ondan
hafta sonuna geldi operasyon sonrası evde dinlendim iki gün pazartesi işte idim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…