2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kizlar bende bir aglama furyasi size anlatamam hemen sinirleniyorum bebegimin kalp atisini duymadan ben mutlu olamayacagim sizde bunlari yasadiniz mi

Kiz olurmu hic oyle sey. Bizim anlattigimiz sinir oldugumuz kisiler farkli.
Onlar bizim canimizi acitmak icin bilerek konusuyorlar art niyet var hasetlik var onlarda. Ama burdaki arkadaslarimizin guzel haberlerini aldikca inan cok mutlu oluyoruz. Umut oluyorsunuz bize.Biz burada birbirimize hamile kalabilmek icin dualar ediyoruz birbirimiz için iyi dileklerde bulunuyoruz. Sen sevincini mutlulugunu gelismeleri bizimle cekinmeden paylaski bizede umut ol hamişim

Canim benim :)) Allah o insanlara akil fikir sizlere de sabır versin. Her sabrin sonu selamettir canim insallah kavusacaksiniz yavrulariniza

:)) süperrr o zaman dansss

iyi olmana sevindim canım işe hemen baslamıssın ama sen ynede dikkat et kendini yorma operaasyon gecırdın nıhayetınde

Kiizlaarr bu ay enfeksiyondan gidecem heralde. Once disim sonra bogazim simdide idrar yollarimda enfeksiyon olustu. En korktugum 1 sene boyunca kullanmadigim ilaci su bir iki haftada kullanmisimdir heralde. 2 gundur 2 bardak su icmemisimdir hep unutuyorum su icmeyi. En sonunda enfeksiyona cevirdi tabi. Yine antibiyotik aldirdim esime hemen aksamdan baslayim kullanmaya 1 hafta kaldi adete butun hastaliklardan kurtulmam lazim

canım idrar yllarında enfeksiyon oldugunu nerden anlıyorsun?

Ben suyu icmeyi azalttigim zamanlarda hemen enfeksiyon basliyor daha oncede basima cok geldi cok sıkışık oluyosun ama cok az idrarini yapiyosun. Yaparkende asiri bi yanma oluyor. 5- 10 dkda bir tuvalete kosuyorum sanki cok gelmis gibi. Surekli bir yanma olusuyor ve her tuvalete gittigimde dahada siddetleniyor dayanilmaz birsey bu. Aman kizlar bol bol suyunuzu icin hic ihmal etmeyin

geçmiş olsun canım. o bende hiç olmadı. antibiyotik kullandıgın için daha cok suya ihtiyacın var canım. telefonuna hatırlatma koy. sana hatırlatsın kuzum su içmeyi.

aaynaa selam arkadaşlar Allahın izniyle bismillah dedik bizde.Etlik zübeyde hanım hastanesinde pzt adetimin 2.günü başlıcaz tedaviye.Konsey rapor için Koh ıuı (iğneli aşılama kararı aldı.iğneyle büyütecekler yum yumlarımı ama moralimi bozdu doktor.amh a ağustosta baktırmıştım.1.54 çıkmıştı doktor düşük bu sonuç yumurta rezervin azalıyor dedi.fshda bi kaç ay önce zübeyde hanımda 11 çıktığını görünce fshnında yüksek yumurta tembelliği olablir dedi.şimdide yenilediler amh ı 0.78 çıktı dahada düşük. Bütün vajinal kontrollerimde doktorlarım hep çok güzel yumurtaların var.sayısınıda güzel buluyorlardı.klomen ve femaraylada gayet güzel büyüyordu.şimdi bu doktor niye böyle dediki vajinal muayene yapmadan eşimin sonuçları iyi dediler .evrakları ve tahlilleri pzt teslim edicez. aaynaa canım sen nasılsın seninde günün bitti inşallah hayırlı haberlerini alırız canım benim. sende iğneyle büyüttün demi yum yum larını.hangi iğneyi kullndın.kendinmi yaptın doktoramı yaptırdın. Kaç gün vuruldun ve kaçıncı gün muayeneye gitmiştin.birde bizim memlekete gitme işi çıktı köydekiler çağırıyor kayınvalidemler kaynım felan. Aman bu seferde gelmeyin işlerinizi halledin diyen yok

geçmiş olsun sanırım en berbat hastalıklardan biri kürtajdan sonra başıma gelmesin diye günde en az 1.5 lt içmeye çalışıyorum birde sistitle uğraşmamak adına gerçekten su önemli kızlar hamilelikten öncede sonrada

arkadaşım hayırlı olsun tedavin
canım tsh ile ilgili olarak bilgim ölçüsünde sana birşeyler yazmak istedim benim tsh 4-5 arasında idi drlar normal sınırdasın diyordu yıllardır tüp bebek sürecine girdikten sonra tüp bebek dr bana tsh ile birlikte troide bağlı tsh ile alakalı Anti TPO ve Anti TG adında iki hormon testi istedi ne görelim benim değerler referans değerleri dikkate alındığında birkaç katı çıktı bu iki değer dr endekronoloji ye yönlendirdi ve Haşimoto Troid hastası olduğum ortaya çıktı ilaca başlattı dr.
Bu TSH Anti TPO ve Anti TG birlikte değerlendirilerek troid hastası olup olmudağına bakılması gerekiyormuş ama bana bu sürece kadar bakılmadı gebe kalmaya engelmiş ve en önemli gebe kalsam bile dr zeka engelli olabileceğini söyledi. İlacı hayat boyu kullanacağımı gebelik olursa şuan içtiğimden 2 katı olacak şekilde ilacı içeceğimi söyledi sende benim gibi bu iki hormona ayrıca baktırmanı tavsiye ederim.
Benim saç dökülmem ara ara ruhum sıkılır boğazıma öküz otururdu hızlı kilo alıp verme olurdu bunları kansızlığa bağlıyorlardı onunda etkisi vardı elbet ama asıl sorun Haşimoto troid hastası olmammış

şimdi aşılamaya başlayacaklar mı canım?
sen takma ona yumurtaların büyümesi gelişmesi bile moral çok önemli bazı aylar az olup bazı aylar çok olduğu da oluyor yumurtaların benim arkadaşlardan gördüğümde o iğnelerle de çok da güzel büyüyecek yumurtaların bak gör canım...
bir kere kesinlikle muayene etmeliydi alttan benim ilk muayenede baktı alttan yumurtalarıma yumurtaların iyi dedi mesela hemen aşılamaya karar verildi öncesinde zaten 2 klomen 1 iğneli tedavide olunca beklemeyelim dedi..
ben pazar günü bakalım erken gebelik testi yapacağım canım..
çıksa da çıkmasa da pazartesi kan tahlili yaptıracağım
bol bol bu süreçte suyunu kabak çekirdeği de ye canım benim

Kizlar 6+2yim az once doktora gittim ustten hicbise kese bile gozukmedi cok korktum tabi alttan bakti gozuktu kalp atisinida duydum cok sukur yani ustten hicbiseyin gozukmemesi normalmi bole olan varmi hicc

Kizlar 6+2yim az once doktora gittim ustten hicbise kese bile gozukmedi cok korktum tabi alttan bakti gozuktu kalp atisinida duydum cok sukur yani ustten hicbiseyin gozukmemesi normalmi bole olan varmi hicc
evet üstten görünmemesi normal canım zaten bebek şimdi tam rahimde oluyor küçücük karından gözükmediği oluyor yani endişelenme canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…