2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

çok geçmiş olsun canım hayırlı haberlerini bekliyoruz senin de...

Valla elimden geleni yapiyorum kuruyemis bol bol yediriyorum keci boynuzu kaynatip iciriyorum ama yinede ayni tüp bebek tedavisine baslamayi düsünüyorz
başla canım doktor ne diyorsa doktor vitamin falan verir eşine tedavi sürecinde bence sen de sor doktora...
listemize ekleyeyim mi seni de?

hayırlısı ile sağlucakla hepimiz sevinelim ya zamanı gelmiştir inşallah amin...

Canım geçmiş olsun çabucak iyileş inşallah transfer zamanlarımız çakışır belki birlikte bekleriz. Embriyolarında gayet iyi inşallah beşinci güne gidip seni sevindirirler

Ek
başla canım doktor ne diyorsa doktor vitamin falan verir eşine tedavi sürecinde bence sen de sor doktora...
listemize ekleyeyim mi seni de?
Ekle cnm
tedavi sürecinde neler yapiliyo??

Insallah basliyacm ama cok korkuyorum nasil bi sürec cok merak ediyorum allah hepimizin yardimcisi olsun bizim gibi isteyen herkeze de nasip etsin insallah

Sahraciiiimmm ahh be kuzuumm. 1 haftadir giremiyordum cok hasta oldum disimi cektirdim enfeksiyon kaptim ustune bide grip oldum acilar icindeydim. Bi girim bakim kizlar napmis dedim. Nasil uzuldum kendi hastaligimi unuttum inan. Her şerde vardir bi hayir insallah eeennnn kisa zamanda cok saglikli hayirli evlatlarin olur canim. Yine bize yol gosterirsin yine taktik verirsin. Allahim sabir versin cnm benim hepimiz icin hakkimizdaki hayirli olanlari nasip etsin

Canlar desteğiniz çok moral verdi.hepinizden allah razı olsun elbet gececek bh gnler.bizim şer sandıklarımızdada var bir hayır.

Canım oh çok şükür umarım agrın sancın yoktur.şimdi hayırlısıyla en keyifli zaman dilimine girdin artık beraber heyecanla bekleyeceğiz.aynen canım allah nasip ederse 5.güne gideceklerdir.

Ahh canım belim sağolasın allah razı olsun.sanada çokgeçmiş olsun diş büyük sıkıntı. Hamile kalmadan halletmen harika oldu.inşallah hepimizin sağlıklı evlatları olacak istiyorum ki bu heyecanı hep beraber yaşayalım.9aylık süreci beraber yaşayalım .birbirimize destek olalım.en kısa zamanda peşpeşe güzel haberlerimiz gelsin çokkk aminn

Canim nasil yapiyoruz ben yeniyim daha ogrenemedim

Canim nasil yapiyoruz ben yeniyim daha ogrenemedim
ben seni eklemişim zaten canım bat tarihini de belirtmek istersen eklerim sayfamızın ilk sayfasnda görebilirsin sadece ben ekleyebiliyorum listeyi düzenleyebilirim..
sen kaç senedir bebek istiyorsun canım

canım gebelik testinde çıkmazsa üzülme tüp bebek gibi hemen kesin sonuç vermiyor kanda kesin çıkar ama
inşallah güzel haberlerini alırız
geçmiş olsun arkadaşım

benim cuma günü miyon alındı kasıklarımda ağrı var pek keyfim yok
yinede bu güne şükür
dr gelecek ay kontrol histereskopisi yapacak
dr 3 adet geçecek dedi buda benim transferi ocak sonundaki adeti buluyor demektir
transfer şubattın ilk haftası içinde olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…