2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım gebelik testinde çıkmazsa üzülme tüp bebek gibi hemen kesin sonuç vermiyor kanda kesin çıkar ama
inşallah güzel haberlerini alırız
geçmiş olsun arkadaşım

benim cuma günü miyon alındı kasıklarımda ağrı var pek keyfim yok
yinede bu güne şükür
dr gelecek ay kontrol histereskopisi yapacak
dr 3 adet geçecek dedi buda benim transferi ocak sonundaki adeti buluyor demektir
transfer şubattın ilk haftası içinde olur
hayırlısıyla bu kadar sıkıntılı süreçten sonra ALLAH hayırlarla sağlıcakla nasip eder inşallah evladını amin...seninle birikte bizlere de inşallah amin..
evet çıkmasa da kan testi kesinlikle yaptıracağm kısmetse

ben seni eklemişim zaten canım bat tarihini de belirtmek istersen eklerim sayfamızın ilk sayfasnda görebilirsin sadece ben ekleyebiliyorum listeyi düzenleyebilirim..
sen kaç senedir bebek istiyorsun canım

Yaklasik 1 yıldır istiyoruz 3 ay once tedaviye basladik bat tarihi nedir bu arada

Yaklasik 1 yıldır istiyoruz 3 ay once tedaviye basladik bat tarihi nedir bu arada
hadi inşallah en yakın zamanda sana da nasip olur hayırlarla sağlıcakla canım evladın...
hangi şehirdesin ben ankara..
burada sırdaş olduk dost olduk beraber sevinip beraber üzülüyoruz

hadi inşallah en yakın zamanda sana da nasip olur hayırlarla sağlıcakla canım evladın...
hangi şehirdesin ben ankara..
burada sırdaş olduk dost olduk beraber sevinip beraber üzülüyoruz

Amin insallah canim. Bursa'da yasiyorum. Cevremdeki insanlarla dertlesemiyorum bu konuda. Burda rahatca konusup derdini anlatmak cok iyi geliyo

Amin insallah canim. Bursa'da yasiyorum. Cevremdeki insanlarla dertlesemiyorum bu konuda. Burda rahatca konusup derdini anlatmak cok iyi geliyo
yok çevreye anlatılmıyor aynı sıkıntıyı çekenler bile senin yaranla kendi egolarını şişirme peşindeler ben de senelerdir burada sıkıntımı anlatıyorum

canım gebelik testinde çıkmazsa üzülme tüp bebek gibi hemen kesin sonuç vermiyor kanda kesin çıkar ama
inşallah güzel haberlerini alırız
geçmiş olsun arkadaşım

benim cuma günü miyon alındı kasıklarımda ağrı var pek keyfim yok
yinede bu güne şükür
dr gelecek ay kontrol histereskopisi yapacak
dr 3 adet geçecek dedi buda benim transferi ocak sonundaki adeti buluyor demektir
transfer şubattın ilk haftası içinde olur

Cok gecmis olsun insallah cektigin sikintilarinin karsiligi Rabbim olumlu sonuclar verir. Sikintisiz tek seferde tutunur insallah bebegin. Bide bakmisinki subata varmadan kendiliginden olmus. Miyomda alindiktan sonra bir engel kalmiyor gebelik icin. Korunmayacaksiniz degil mi transfer surecine kadar?

Cok gecmis olsun insallah cektigin sikintilarinin karsiligi Rabbim olumlu sonuclar verir. Sikintisiz tek seferde tutunur insallah bebegin. Bide bakmisinki subata varmadan kendiliginden olmus. Miyomda alindiktan sonra bir engel kalmiyor gebelik icin. Korunmayacaksiniz degil mi transfer surecine kadar?
canım rahim hazır olmadan gebe kalmak istemem onun için korunacağız eşimle
güzel dileklerin için teşekkür ederm
senin dişler sorunlu idi nasıl oldun

Canım çok daha iyiyim kanamam durdu sayılır agrım da yok şimdi doktora geldik sıra bekliyoruz.düşüğün sebebini öğrenmek için gerekli tahlilleri isteyeceğiz.
inşallah canım çok daha iyi olacaksın ALLAH'IN izniyle bir an önce tahlilleri yaptırman da çok iyi olmuş canım üniversite hastanesine mi gittiniz?

Canım çok daha iyiyim kanamam durdu sayılır agrım da yok şimdi doktora geldik sıra bekliyoruz.düşüğün sebebini öğrenmek için gerekli tahlilleri isteyeceğiz.
Canim benim iyi olmana cok seviniyorum masallah güçlü olabilmen cok güzel.. Genetik tahlilleri isteyin insallah her sey yoluna girer artık

yok çevreye anlatılmıyor aynı sıkıntıyı çekenler bile senin yaranla kendi egolarını şişirme peşindeler ben de senelerdir burada sıkıntımı anlatıyorum

Aynen dediklerine katiliyorum cnm. Onceden hamile birilerinin yaninda durmaktan rahatsiz olmuyordum aksine hamile anneleri cok severim. Ama ayni bizler gibi yillarca ugrasmislar sonunda gebe kalabilmis ballandira ballandira anlatmiyolarmi ozendirici davranislar. Bide kendinin sanki hemen şak diye olmus gibi akil vermiyolarmi yanlis yapiyosunuz siz soyle yapin boyle yapin benden soylemesi. Sunu kullan bunu kullan.durup durup bebegin kalp atislarini dinletirler dinlemeden rahat edemiyorum.insanda biraz dusunce olcak. madem yapsaydin bunca sene niye aradin. Allah nasip edecekki olacak neyin artisligini yapiyosunuz. Ben gebe kalabilsem şahsen benim gibi sikinti ceken olmayan birinin yaninda asla bebek muhabbeti acmam. Bu konuda cok muzdaripim bende.cevremde cok boyle insan var :KK43:

Aynen dediklerine katiliyorum cnm. Onceden hamile birilerinin yaninda durmaktan rahatsiz olmuyordum aksine hamile anneleri cok severim. Ama ayni bizler gibi yillarca ugrasmislar sonunda gebe kalabilmis ballandira ballandira anlatmiyolarmi ozendirici davranislar. Bide kendinin sanki hemen şak diye olmus gibi akil vermiyolarmi yanlis yapiyosunuz siz soyle yapin boyle yapin benden soylemesi. Sunu kullan bunu kullan.durup durup bebegin kalp atislarini dinletirler dinlemeden rahat edemiyorum.insanda biraz dusunce olcak. madem yapsaydin bunca sene niye aradin. Allah nasip edecekki olacak neyin artisligini yapiyosunuz. Ben gebe kalabilsem şahsen benim gibi sikinti ceken olmayan birinin yaninda asla bebek muhabbeti acmam. Bu konuda cok muzdaripim bende.cevremde cok boyle insan var :KK43:

Ayni seyleri hepimiz yasiyoruz malesef. İs yerinde hamile bir arkadasimiz var benim durumumu bildikleri halde her gun bebek muhabbeti yapiliyo. Bu muhabbetin ustune birde hadi artik senden de bekliyoruz demiyolar mı bogazim dugumleniyo artik sanki oluyoda ben istemiyorum.

canım rahim hazır olmadan gebe kalmak istemem onun için korunacağız eşimle
güzel dileklerin için teşekkür ederm
senin dişler sorunlu idi nasıl oldun

Anladim hayirlisi olsun ozaman. Insallah tez vakitte toparlanir.
Ah beni bu disler mahfetti. Bu ay tam yumurtlama haftama geldi hic degerlendiremedik zaten 1 poset ilac kullaniyorum olmazdi zaten. Halen disimde iltihabim kurumadi. Doktorda 2. Kutu antibiyotigi yazmadi bunyen zaten zayif birsurude ilac kullaniyorsun yavas yavas gecer sabretmen lazim dedi. Hamilelikte olsaydi hepten mahfolmustum iyi oldu aradan cikti aslinda. Sirada 20 lik disim var gömük ama onu bekliticem cesaret edemiyorum su anlik agrisi sizisi yok

aynen canım aynen katılıyorum hepimiz yaşıyoruz ne yazık ki..
ama dur hayırlısıyla sağlıcakla bziler de sevineceğiz inşallah amin

X