2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Iyi dilekleriniz icin teskkurlersizinde evladinizi Allah bagislasin..
Ilk cocuktami tup bebekle oldu
Allah aratmasin cok zordur insallh hemencicik olur

Iyi dilekleriniz icin teskkurlersizinde evladinizi Allah bagislasin..
Ilk cocuktami tup bebekle oldu
Allah aratmasin cok zordur insallh hemencicik olur
YOK CANIM KORUNMAYI BIRAKTIKTAN SONRA 14 AY SONRA GEBE KALDIM OĞLUMDA
DOĞAL SÜREÇTE İKİNCİ KUZU GELMEK BİLMEDİ YAŞ SIKIŞTIRINCA ARTIK BEKLEMEK İSTEMEDİK EŞİMLE

kızlar pazartesi aşılamam yapılacak inşallah bugün kontrole gittim yumurtalarıma bakıldı büyümüş pazartesi sabah 9 da nasipse dualarınızı eksik etmeyin lütfen...
Canım hayırlı haberlerini bekliyoruz rabbim nasip etsin inşallah
Merhaba bende araniza katilabilirmiyim
Aramıza hoşgeldin canım
Allah bir daha yaşatmasın bende dört ay önce on iki hafta kontrolünde öğrendim bebeğimi kaybettiğimi.inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip olur

Merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim. 1.5 yıl once kimyasal gebelik yaşadim. Yaklasik 1 yildir hamile kalamiyorum. 3 ay once tedaviye basladik. Lh ve fsh normalin biraz ustunde cikti. 2 ay klomen kullandim yumurtam 12 mm di. Doktorum bu ayda ise yaramazsa igne tedavisine baslicaz dedi. Bu ay tekrar klomen kullandim ama İbrahim Saracoglu'nun kürleriyle takviye yaptim. Sabah 1 tatli kasigi corekotu-bal-tarcin karisimi kullandim. Evde incir kürü ve hayit otu kürü hazirlayip is yerinde gun icinde ictim. 14 ekimde kontrolum vardı. Yumurtam 22 mm olmus. Yumurta rezervimde az da olsa artış olmuş. Hic beklemiyodum bu kadarini. Kürlerin ise yaradigina inaniyorum. Ayni gun catlatma ignesi vuruldum. Calismalara devam ediyoruz. Bakalim sonuc ne olacak.

Hosgeldin canim. Allah tez zamanda çabalarinin karsiligini versin insallah. Cok guzel etki etmis kürler masallah. Valla benim yapmadigim icmedigim sey kalmadi. Artik her ay bitkisel takviyeleri almaktanda biktim. Bu ay ara verdim. Simdide cok hastayim antibiyotikdi birsuru ilac kullaniyorum. Bu ay boyle gecti ama bidahaki ay tekrar baslasammi diyorum. Incir kürü hic denemedim. Bi o kalmisti belki onu denerim. Nasil yaptin canim incir kürünü nasil kullandin?

Hosbuldum canim. İnsallah hepimiz cabalarimizin karsiligini aliriz. Bazen ara vermek iyi gelebilir sonucta cok stres yapiyoruz bu surecte ve streste cok etki eden bi faktör. Ben adetin 3. Gununden itibaren basladim kurlere. Yaklasik 1 litre suda 10- 15 adet inciri agzi kapali kisik ateste 20 dk kaynattim gun icinde 1'er bardak ictim. Hayit otu kürünü de 3 bardak suda 1cay kasigi hayit 1tutam testere disli aslanpecesi 1 tutam civampercemi ve 1 tutam melisa otu yine kisik ateste agzi kapali 10 dk kaynatip termosta is yerine goturdum gun icnde ilik olarak ictim. Hergun taze hazirladim kurleri.

Sanada çok geçmiş olsun canım inşallah bir an önce sende kucağına alırsın

Bu arada sormak istediğim bi kaç şey var yardımcı olabilirseniz sevinirim geçen hafta kürtaj oldum 1 hafta snra kan değerim 15.000lerden 1000 e düşmüş doktor iyi ama kesin bişi diyemem dedi biraz daha düşmesini bekleyeceğiz birde patolojiden sonuç çıktı temiz dedi ama tabiki nedeni hakkında bişey demedi mol gebelik değil gibi dedi ondan korkmuştum dedi anlamadım şu henüz yeni olduğu içinde biraz sabırsızım sebebi ve önlemi hakkında doktor sakin ol stres yapma falan dedi ama nerdeeee kür falan yapma senin yumurtlamada sıkıntın yok dedi sadece rahim toparlanması adına haftada iki gün avakado ye dedi bu süreçte yapmam gereken birşey varmıdır tecrübelerinizden yararlanmak isterim

@aayna canım nasılsın .nasıl geçti aşılaman yumlar kaç mm büyümüşken yaptılar .Rabbim evlatlarınıza tez vakitte hayırlısıyla kavuştursun inşallah.

hamişim nasılsın nasıl gidiyor hamişlik cinsiyet belli oldumu
iyiyim canım benim. o kadar az bulantım var ki cogu zaman hamile oldugumu unutuyorum. kilo almadım ama karnım cıktı hafıften :)pantolonlarım benım moralımı bozuyor . onun dısında iyiiym. daha cinsiyete çokk varr :) zaman hiç geçmiyor gibi. sen nasılsın. adet oldun mu operasyon günü belli oldu mu canım?

canımmm naptın? nasılsın. aşılama oldu mu? yumurtalar ka c mm olmus? doktor ne dedi ayyyyy hadi söyle merata bırakma bizziiiii
Sahra canım aşılama oldum yunurtalarimin son halini demedi on beş dk dinlendim ama ağrım var dört saat tuvalete falan gitmedim gülüm uzandim şimdi oturuyorum öyle battaniyeye sarildim çok kötü nexleyim usuttum tek aksilik bu bakalım ama çok ağrı yoktu asilamada şimdi var
Asilamsdan önce çok duygulandim ya eşimin sperm testi yine yapıldı 40 milyonsan 56 ya yükselmiş canım Allah razi olsun senden

@aayna canım nasılsın .nasıl geçti aşılaman yumlar kaç mm büyümüşken yaptılar .Rabbim evlatlarınıza tez vakitte hayırlısıyla kavuştursun inşallah.
Ağrım var şimdi biraz canım aşılama agrisiz di çok canım yanmadi sadece küçük abdestine sıkışmış gibi hissediyorsun gülüm bekleme biran önce yaptir
Yunurtamin son halini demedi canım düşük falan olmasın güya diye onu önlemek için bir hap verdi onu da ben ısrar ettim

ayyyy kuzummmm kısa sürede beslenmenın etkisini görüyor musun? allah senden de razı olsun yavrum hep duamdasın. inşallah inşallah rabbim yüzünü güldürsün. şimdiden sora stres yapmak yok sana kendini naap et oyala. dizi mi izlesin. kitap mı okursun. örgü mü örersin bilmem ama gün sayma. rahat ol huzurlu olmaya bak emiii. çok geçmiş olsun. bosver hastalandıgın ıyı olmus kısın bı dah hastalanmazsın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…