2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

kızlar pazartesi aşılamam yapılacak inşallah bugün kontrole gittim yumurtalarıma bakıldı büyümüş pazartesi sabah 9 da nasipse dualarınızı eksik etmeyin lütfen...

Hayırlısıyla sonu bebiş olsun canım Rabbim yardımcınız olsun inşallah.kaç mm olmuş yumlar :)

Masallah caniiiim. Cok sevindim bayagi guzel buyumusler hem. 2 tane 18 mmlik varsa insallah tutma ihtimali yuksek. Insallah bu ay grubumuzun kurucusu olarak taclandirirsin:) bizede umut olursun. Hayirli haberlerini bekliyoruz canim.:KK66:
Bir tane 18 lik iki tane 10 luk var canım bakalım bilmiyorum oldum mu tek yumurta ile tek tuple kalan çok arkadaş oldu. .
Konunun kurucusu olarak 4seneyi tamamladım bebek istemede bakalım hayırlısı ile sağlıcakla nasip olur inşallah cumlemize şeytanın bacağı ni kirariz inşallah amin

Merhabalar herkese Rabbim herkesin gönlüne göre versin bende uzun aradan sonra geri döndüm 4. Asilamami dün yaptırdım inş güzel sonuçlar alırız aynacim Rabbim yardimcin olsun inş güzel geçer ve olumlu sonuç alirsin

Merhabalar herkese Rabbim herkesin gönlüne göre versin bende uzun aradan sonra geri döndüm 4. Asilamami dün yaptırdım inş güzel sonuçlar alırız aynacim Rabbim yardimcin olsun inş güzel geçer ve olumlu sonuç alirsin
canımmm hadi inşallah bu kez bebeğine kavusursun :) kaç gün sonra belli olcak?

Tamam o zaman aaynaa aaynaa benide eklermisn rica etsem sat 23 ekim :dua:
Biraz kendimden bahsedeyim yasim 29
1 tane 5 yasinda oglum var :nazar: artik ikiciyi yapmanin zamani geldide geciyor dedik :KK48: ilk defa bu ay basladik bakalim Allahim her isteyene nasip etsin

Merhaba bende aranıza katılayım yaklaşık 1.5 yıllık evliyim ve karar verdiğimiz 2. Ay hamile kaldım ama maalesef geçen hafta 7 haftalık bebeğimi kaybettim inşallah 2018 e bende katılırım. Allahım hepimize bu duyguları yaşamayı nasip etsin.
selam canım diğer gruptan biliyorum sizi . çok çok üzüldüm. biliyorum tesellisi yok. bende gecen sene aynısını yaşadımm. ama zaman geçiyor. rabbim tez zamanda yenisini versinn.

selam canım diğer gruptan biliyorum sizi . çok çok üzüldüm. biliyorum tesellisi yok. bende gecen sene aynısını yaşadımm. ama zaman geçiyor. rabbim tez zamanda yenisini versinn.
Evet canım bende ordan hatırladım seni 1 hafta vardı aramızda ne yapalım Allah ın dediği oluyo O herşeyin hayırlısını bilen inşallah bende ikinciyi sağlıkla kucağıma alırım

Tamam o zaman aaynaa aaynaa benide eklermisn rica etsem sat 23 ekim :dua:
Biraz kendimden bahsedeyim yasim 29
1 tane 5 yasinda oglum var :nazar: artik ikiciyi yapmanin zamani geldide geciyor dedik :KK48: ilk defa bu ay basladik bakalim Allahim her isteyene nasip etsin

hayırlı olsun canım inşallah bekletmeden gelir kuzunuz
allah bağışlasın evladını arkadaşım

benimde bir oğlum var 10 yaşında ikinciyi istiyorum 5,5 yıldır

tüp bebek tedavisine başladık eylülde ocakta transfer olacak

Merhaba bende aranıza katılayım yaklaşık 1.5 yıllık evliyim ve karar verdiğimiz 2. Ay hamile kaldım ama maalesef geçen hafta 7 haftalık bebeğimi kaybettim inşallah 2018 e bende katılırım. Allahım hepimize bu duyguları yaşamayı nasip etsin.

hayırlı olsun arkadaşım inşallah bir daha yaşatmaz sağlıklı ve hayırlı bir gebelik nasip eder inşallah

X