2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Ağrım var şimdi biraz canım aşılama agrisiz di çok canım yanmadi sadece küçük abdestine sıkışmış gibi hissediyorsun gülüm bekleme biran önce yaptir
Yunurtamin son halini demedi canım düşük falan olmasın güya diye onu önlemek için bir hap verdi onu da ben ısrar ettim
az kaldı inşallah benimde canım adet günümü bekliyorum hayırlısıyla bizde yaptırcaz inşallah.iyi yapmışsın canım ilacı istediğine ne olurne olmaz.Rabbim tex vakitte sevindirsin inşallah.

iyiyim canım benim. o kadar az bulantım var ki cogu zaman hamile oldugumu unutuyorum. kilo almadım ama karnım cıktı hafıften :)pantolonlarım benım moralımı bozuyor . onun dısında iyiiym. daha cinsiyete çokk varr :) zaman hiç geçmiyor gibi. sen nasılsın. adet oldun mu operasyon günü belli oldu mu canım?

canım 12. haftada genel olarak cinsiyeti öğreniyorlar ondan sordum
artık göbüşün çıkması çok normal güzelim

bende iyiyim şükür adet oldum bitti drdan haber bekliyorum operasyon için

Sahra canım aşılama oldum yunurtalarimin son halini demedi on beş dk dinlendim ama ağrım var dört saat tuvalete falan gitmedim gülüm uzandim şimdi oturuyorum öyle battaniyeye sarildim çok kötü nexleyim usuttum tek aksilik bu bakalım ama çok ağrı yoktu asilamada şimdi var
Asilamsdan önce çok duygulandim ya eşimin sperm testi yine yapıldı 40 milyonsan 56 ya yükselmiş canım Allah razi olsun senden

hayırlı olsun arkadaşım inşallah güzel haberlerini alırız kasık ağrısı normal arkadaşım

canım 12. haftada genel olarak cinsiyeti öğreniyorlar ondan sordum
artık göbüşün çıkması çok normal güzelim

bende iyiyim şükür adet oldum bitti drdan haber bekliyorum operasyon için
haftaya cuma doktora gidecegım .12 hafta bitmiş oluyor.o zaamna söyler belkide cinsiedi. hemen yazarım buraya :) sende şu ameliyatı olup kurtulsan cok sevinecegım.

Aşılaman hayırlı olsun canım güel haberlerini alalım inşallah
ALLAH RAZI OLSUN canım benim ben de yeni bir açayım dedim bugün daha iyiyim ama hafif hafif ağrım var gögüslerime hiç dokunamıyorum en fazla mide yanması kıvrandırıyor beni bir de söylemesi ayıp aşırı gegirme var midem çok rahatsız

Tamam o zaman aaynaa aaynaa benide eklermisn rica etsem sat 23 ekim :dua:
Biraz kendimden bahsedeyim yasim 29
1 tane 5 yasinda oglum var :nazar: artik ikiciyi yapmanin zamani geldide geciyor dedik :KK48: ilk defa bu ay basladik bakalim Allahim her isteyene nasip etsin
ekledim canım listemize hoşgeldin kusura bakma aşılama oldum da dinleniyorum bıugün biraz daha iyiyim

Evet canım bende ordan hatırladım seni 1 hafta vardı aramızda ne yapalım Allah ın dediği oluyo O herşeyin hayırlısını bilen inşallah bende ikinciyi sağlıkla kucağıma alırım
hoşgeldin canım aramıza ekledim ilk sayfaya adet tarihini de batı da yani yazarsan eklerşm

Ederim tabi cnm benim rabbim size ve isteyen herkeze nasip eder ins hepiniz bu duyguyu tadarsinizz:))
ALLAH RAZI OLSUN canım ben de pazartesi aşılama oldum beklemedeyiz bakalım dinleniyorum 4 senedir bekliyorum bebeğimin gelmesini

Merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim. 1.5 yıl once kimyasal gebelik yaşadim. Yaklasik 1 yildir hamile kalamiyorum. 3 ay once tedaviye basladik. Lh ve fsh normalin biraz ustunde cikti. 2 ay klomen kullandim yumurtam 12 mm di. Doktorum bu ayda ise yaramazsa igne tedavisine baslicaz dedi. Bu ay tekrar klomen kullandim ama İbrahim Saracoglu'nun kürleriyle takviye yaptim. Sabah 1 tatli kasigi corekotu-bal-tarcin karisimi kullandim. Evde incir kürü ve hayit otu kürü hazirlayip is yerinde gun icinde ictim. 14 ekimde kontrolum vardı. Yumurtam 22 mm olmus. Yumurta rezervimde az da olsa artış olmuş. Hic beklemiyodum bu kadarini. Kürlerin ise yaradigina inaniyorum. Ayni gun catlatma ignesi vuruldum. Calismalara devam ediyoruz. Bakalim sonuc ne olacak.

seni de ekledim canım listemize bat tarihini yazarsan eklerim

listemizin son hali

2 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 100 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :) :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::cool:

ŞİMDİ 2018 İÇİN YENİ LİSTE :KK68:

1.@svd_a 24 eylül
2.@INCIK BONCUK 1 eylül
3.@arkadasimes
4.@darkgirl1906 3 ekim
5.@anneveoglusu
6.@aysefeytum 10 ekim
7.@aaynaa 27 eylül
8.@slnchn 10 eylül
9.@eslemvera

10.@sahra41 :anneadayı:
11.@ZehreNur
12.@RUKAYYE44 3 ekim
13.@Afilim92 28 ağustos
14.@Dodine :anneadayı:
15.@ayllllliiiin35
16.@Benimkigeliyor 5 eylül
17.@Greeneliton
18.@bebegim-gel 6 ekim
19.@bubus82 :anneadayı:
20.@Yariiimm
21.@aziz misafir 25 eylül
22.@Lina dmrkrn 10 ekim
23.@Gelartik00
24.@mine_42 :anneadayı:
25.@ruyagokk
26.@busraangell
27.@Blackcat95 :anneadayı:
28.@mf.aysegul:anneadayı:
29.@emsaleymen :anneadayı:
30.@denetim
31.@_citygirl_ 15 ekim
32.@Lina dmrkrn
33.@KumraL_KrakeR 23 ekim
34.@TgNcNc
35.@Z2ytin
36.@

:anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı:

toplam : 7

8. hamilemizin haberini bekliyoruz

X