2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

az kaldı inşallah benimde canım adet günümü bekliyorum hayırlısıyla bizde yaptırcaz inşallah.iyi yapmışsın canım ilacı istediğine ne olurne olmaz.Rabbim tex vakitte sevindirsin inşallah.

canım 12. haftada genel olarak cinsiyeti öğreniyorlar ondan sordum
artık göbüşün çıkması çok normal güzelim

bende iyiyim şükür adet oldum bitti drdan haber bekliyorum operasyon için

hayırlı olsun arkadaşım inşallah güzel haberlerini alırız kasık ağrısı normal arkadaşım

canım 12. haftada genel olarak cinsiyeti öğreniyorlar ondan sordum
artık göbüşün çıkması çok normal güzelim

bende iyiyim şükür adet oldum bitti drdan haber bekliyorum operasyon için
haftaya cuma doktora gidecegım .12 hafta bitmiş oluyor.o zaamna söyler belkide cinsiedi. hemen yazarım buraya :) sende şu ameliyatı olup kurtulsan cok sevinecegım.

Aşılaman hayırlı olsun canım güel haberlerini alalım inşallah
ALLAH RAZI OLSUN canım benim ben de yeni bir açayım dedim bugün daha iyiyim ama hafif hafif ağrım var gögüslerime hiç dokunamıyorum en fazla mide yanması kıvrandırıyor beni bir de söylemesi ayıp aşırı gegirme var midem çok rahatsız

ekledim canım listemize hoşgeldin kusura bakma aşılama oldum da dinleniyorum bıugün biraz daha iyiyim

Evet canım bende ordan hatırladım seni 1 hafta vardı aramızda ne yapalım Allah ın dediği oluyo O herşeyin hayırlısını bilen inşallah bende ikinciyi sağlıkla kucağıma alırım
hoşgeldin canım aramıza ekledim ilk sayfaya adet tarihini de batı da yani yazarsan eklerşm

Ederim tabi cnm benim rabbim size ve isteyen herkeze nasip eder ins hepiniz bu duyguyu tadarsinizz:))
ALLAH RAZI OLSUN canım ben de pazartesi aşılama oldum beklemedeyiz bakalım dinleniyorum 4 senedir bekliyorum bebeğimin gelmesini

seni de ekledim canım listemize bat tarihini yazarsan eklerim

listemizin son hali

2 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 100 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :)

ŞİMDİ 2018 İÇİN YENİ LİSTE

1.@svd_a 24 eylül
2.@INCIK BONCUK 1 eylül
3.@arkadasimes
4.@darkgirl1906 3 ekim
5.@anneveoglusu
6.@aysefeytum 10 ekim
7.@aaynaa 27 eylül
8.@slnchn 10 eylül
9.@eslemvera

10.@sahra41
11.@ZehreNur
12.@RUKAYYE44 3 ekim
13.@Afilim92 28 ağustos
14.@Dodine
15.@ayllllliiiin35
16.@Benimkigeliyor 5 eylül
17.@Greeneliton
18.@bebegim-gel 6 ekim
19.@bubus82
20.@Yariiimm
21.@aziz misafir 25 eylül
22.@Lina dmrkrn 10 ekim
23.@Gelartik00
24.@mine_42
25.@ruyagokk
26.@busraangell
27.@Blackcat95
28.@mf.aysegul
29.@emsaleymen
30.@denetim
31.@_citygirl_ 15 ekim
32.@Lina dmrkrn
33.@KumraL_KrakeR 23 ekim
34.@TgNcNc
35.@Z2ytin
36.@

toplam : 7

8. hamilemizin haberini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…