2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar çok acıkıyor olmam normal mi kahvaltı ediyorum 1 saat geçmiyor midem kazınıyor
Kullanılan hormon ilaçlarından da olabilir canim ben açıklansa Herşeyi yiyemiyorum sıfır tuz peyniri bile kendim kendim yaptım avokado yoğurt yemekten midem bulandı ama devam yediğim şeylerden keyif almadığım için çok bişey yemiyorum

Benimki de o şekilde canım 5 Aralık'ta oldum bende normalmiş
İçime su serptin çok sağol aşırı korkmuştum umarım sonuçlarımız hayırlısıyla gönlümüzde ki gibi olur. Pek bir belirti diyeceğim şey yok böyle de olunca daha endişelendim. İlk iki gün aşırı üşüdüm ayaklarım buz da gibiydi, şuan da ise anı yer basıyor ya da üşüme tutuyor. Herkes kabız oluyormus ben de ise ishal oldu ondan pek ümidim kalmadı ama Allah büyük bekliyoruz bakalım

Tuttu canım 2 yaşında şuan bu donmuş embriyo idi 4.günüm cnm
Aa hayırlı olsun canım
Benim de kızlarım var ikiz,embriyoları imha etmeye de kıyamadım sanırım kızlarım büyüyünce evde bebek sesi de özledik bu defa dondurulmuş yaptık çok zaman geçti diye tutmaz diye bakıyorum ama kızlarımdaki belirtileri yaşıyorum
Hepimiz için hayırlısı olsun

Zaman geçtikçe insanın içine olumsuzluk sarıyor canım bendede var o duygu ama inş pozitif haberler vereceğiz ,iyi düşünelim iyi olsun

Belirtilerin neydi canım , umarım tutunur buda sana pozitif haberler verirsin

Belirtilerin neydi canım , umarım tutunur buda sana pozitif haberler verirsin
Adet olacakmış gibiydim bi de lekelerim olmuştu hatta hiç pozitif olacak gibi bakmıyordum sonra test pozitif çıktı hatta değer çok yüksekti diye yine sevinemedim bi anormallik var kesin dedim ta ki keseyi görünce
Şimdi de dünden beri fitille beraber pembelik akıyor aradım doktor rahim ağzından gelir korkmayın dedi bi de belim ağrıyor

Canım herkesin vücudu farklı. O yüzden onda oldu bende olmadı diye strese girme. Bende kabızlık kronik yani kendimi bildim bileli çok nadir olurum. Transfer sonrası da olmuştum ben geçen baharda. En çok zorlandigim bu olmuştu. İkinmamak gerekir ben çok bunalımlı geçirmiştim. Ne yapsam fayda etmiyordu. Hayırlısıyla önümüzdeki ay transfer olursam kabzilikla nasıl baş edicem diye düşünüyorum. Çünkü çok ilaç var ve bunlar kabızlığı tetikliyor maalesef. Ama kimi hiç olmuyor mesela.

Ben de normal de kronik kabızlık çekiyorum bağırsak tembelliğim var. Doktorum bu yüzden günde 3 kez duhalac şurup icmemi önermişti kabız olma demişti ama hiç içmedim. İlaçlardan mi diyeceğim ama ilaçları transferden önce kullanmaya başladım ve devam ediyorum. Transfer sonrası kabızlık gitti enteresan şekilde anlayamadım ama karnım çok şiş gaz var

Probiyotik kullan birde dulcosoft kullanabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…