2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hiç aklına kötüyü getirme hep pozitif ol iyi düşün iyi olsun sanki tutmuşlar gibi hayal et dikkat et kendine de çok darısı bizimle başımıza ayın 13ünü iple çekiyorum transfer için
Kuzum sabretmekte zorlanıyoruz ama bi bakmışsın gelmiş bile Allah kolaylıklarla nasip etsin transferini

Merhabalar
Doktorum ultrason kontrollerinde hep 9-10 civarında yumurtam olduğunu söyledi. Opuda ise 9 yumurta çıktı. Bunlardan 6 tanesi döllendi. Şuan ise 3 tanesi yaşama tutunmaya çalışıyor. %50 kayıpla 3. günü bitirdik. Cumartesiye 2 tanesi transfer edilecek inşallah. Amh seviyem 2 küsürlerde ancak 10 yıldır sebepsiz infertiliteden hamile kalamadım. Tüm testlerimiz ve kontrollerimizin normal çıkması nedeniyle doktorlar doğal yollardan hamile kalabilirsiniz dedikleri için 10 yıl geçti. 1 tane negatif sonuçlanan aşılamam var ve 39 yaşındayım. İlk tüp bebek denememiz ve çok heyecanlıyım.
Allah herkesin gönlüne göre versin. Hepimiz bebeklerimize sağlıkla kavuşalım istiyorum. Sonuca ulaşana kadar da denemeye devam edeceğim.

Niye böyle düşünüyor ki biz nelere maruz kalıyoruz onlarınki en basiti. Bence çok yanlış düşünüyor inşallah çözersiniz canım
Evet aynen öyle ,bende buna çok kırıldım zaten okadar hormon,okadar iğne,vücudumuzda yaşadığımız ayrı psikolojik yaşadığımız ayrı...gidip bı örnek verecek hepsi bu yani ne kadar büyüttü yaa tartışmak istemiyorum ama kendimi tutamıyorum.asilamada evden getirmeye müsade ediyorlardı tüp bebekte oluyor mu böyle biristisna bilen var mi

Canım inanki hiç bilmiyorum.doktorunuzla görüşün bakalım

Meraba canim benim de 11 aralik transefrim beni de ekleyebilirsin

Malesf olmuyor hemen lab.da alim incelemeye aliyorlar ki spermler de bsieye maruz kalmasind dye

Canım keske bu konuyu en basında konuşup anlaşsaydınız iğnelere başladıysan günü gelince sıkıntı yaşayabilirsiniz gerçekten biz kadınların psikolojik olarak çektikleri bile daha fazla iğne olaylarını demiyorum asla tartışma tabiki ama orta yolu bulmaya çalışırsın insallah

Merhaba beni de ekler misiniz. 9 Aralık transfer günüm. Tek embriyo transferi olacak

Merhabalar arkadaşlar herkese iyi akşamlar bende Aralik 22 gibi isallah transfer olacağım 2 adet 5 Aa dondurulmus embriyom var doktorum istersen tek koyalım istersen ikisini koyalım dedi aklım karisti ne yapacağım bilmiyorum bu arada 5 yaşında yine tüp bebekle kızım olmuştu ona da 2 tane transfer etmişlerdi 1 i tuttu çok şükür bu postu görünce birbirimize destek olalım diye yazdım hepinize cokkk selam isallah herkes alır kucağına bebisleri

Benimde 11 Aralık 2 embriyo transferim var benide ekleyin lütfen
Umarım hepimiz hayırlısıyla çok çok güzel haberler alırız inşallah

Meraba canim benim de 11 aralik transefrim beni de ekleyebilirsin
Merhaba beni de ekler misiniz. 9 Aralık transfer günüm. Tek embriyo transferi olacak
Benimde 11 Aralık 2 embriyo transferim var benide ekleyin lütfen
Umarım hepimiz hayırlısıyla çok çok güzel haberler alırız inşallah
Listeye eklendiniz kızlar inşallah pozitif haberlerinizi alırız

Canim bizde ben oğuldan çıktıktan hemen sonra örnek aldılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…