2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlarrrr ben regl olamadığım icin doktorumun asistanına yazdım ilaca kaç gün kaldı bitmesine dedi 8gun var bugünle birlikte ilac bitince olursun dedi şimdi ilac 14unde bitiyor o hafta içinde regl olsam transfer kaç gün sonra verirler sizce tahminen Aralık ayında olurum ama dimi transfer

Kizlarrrr ben regl olamadığım icin doktorumun asistanına yazdım ilaca kaç gün kaldı bitmesine dedi 8gun var bugünle birlikte ilac bitince olursun dedi şimdi ilac 14unde bitiyor o hafta içinde regl olsam transfer kaç gün sonra verirler sizce tahminen Aralık ayında olurum ama dimi transfer
18 kasımda adet oldum 7 Aralık ta transfer oldum canım.

Hiç bilmiyorum bitanem inan doğru düzgün bilgi de alamadım heyecandan. Ama biliyorsun herşey nasip orta kalite tutan iyi kalite tutmayan çok okudum. Hiç belli olmuyor tamamen nasip işi. İnsallah nasibimizde vardır bebişler. Hepimiz pozitif sonuçlar alacağız inanıyorum 🩷🩷🩷🩷🩷

İnşallah hayırlı haberler alacaksınız.
Benim embriyoloğum bugün aradı 3. günde 8 hücreli olmuş 3 kelebeğim. Cumartesi 10:30’da transferim var. Sağlıklı olduklarını duydum ya çok rahatladım. İnşallah transfere kadar sıkı sıkı tutunurlar bu hayata💚🧿🙏

Merhabalar
Aynı durum bendede vardı. Doktorum gonal-f günlük 300 ml kullandırdı 9 gün boyunca. Son 3 günde cetrotide da ekledi. Bugün opu yaptı 9 yumurtam oluşmuş. Lütfen umudunu yitirme☺️
Merhaba. başlangıçta yumurta sayınız kaçtı opu da toplanan yumurtanın kaç tanesi döllendi. amh değeriniz vs.biraz bahseder misiniz?

benimde cumartesi sabah rahim kalınlaşmasının 2. kontrolü var. Herşey yolundaysa tahmini kaç güne transfer olur kızlar. 30 Kasım adet başlangıcımdı. Gergin ve heyecanlıyım. Birde benim 1 tüpte 3 embriyo koydular. bunları çözerken hepsini mi çözüyorlar. Yaşımdan dolayı tek embriyo transfer edeceğiz demişti doktorum. Diğerleri ne olacak peki aynı tüpteler sonuçta.
Yaşınız kaç ki

Canlarım sonunda transferimi oldum 😍 Rabbim herkese en hayırlsını nasip etsin 🩷 Bakalım şimdi geri sayım başladı 19 Aralık test günüm inşallah pozitifi görürüm 🙏🏻🙏🏻 Kan testime kadar da idrar testi yapmayı hiç düşünmüyorum. Transfer bitince ultrason fotoğrafı istedim bakıp şapşal şapşal sırıtıyorum 🫣😬 nasıl geçer bu zaman 🙈
Ay hayırlı olsun sağlıkla tutunsunlar annelerine 🤩 bende ultrason isticem bakıp hayal kurup pozitif enerji vermek için 🫣

Çok mutsuzum depresifim şuan eşim evden örnek götürmek istiyor hastanede vermem diyor ya doktor izin vermezse konuşuyorum konuşuyorum yok bir yol katedemedim kafamda deli sorular...

Canlarım sonunda transferimi oldum 😍 Rabbim herkese en hayırlsını nasip etsin 🩷 Bakalım şimdi geri sayım başladı 19 Aralık test günüm inşallah pozitifi görürüm 🙏🏻🙏🏻 Kan testime kadar da idrar testi yapmayı hiç düşünmüyorum. Transfer bitince ultrason fotoğrafı istedim bakıp şapşal şapşal sırıtıyorum 🫣😬 nasıl geçer bu zaman 🙈
Ay neguzel aklınıza gelmiş yaa çok motive olur insan

X