2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Stres le basedebilmek için sevdiğiniz aktivitelere yönelebilirsiniz kitap okuyabilirsiniz miniginize örgüler örebilirsiniz vb. Allah'ım yar ve yardımcınız olsun. Saglikla huzurla mutlulukla vaktinde doğumunuz olsun

Aminn Allah razı olsun bana da demişti Dr adalat yeterli gelmezse alfamet ile.destekleriz diye. Allah'ım yar ve yardımcınız olsun. Sağlıkla huzurla mutlulukla zamanında miniginizi kucaginiza alırsınız inşallah

Stres le basedebilmek için sevdiğiniz aktivitelere yönelebilirsiniz kitap okuyabilirsiniz miniginize örgüler örebilirsiniz vb. Allah'ım yar ve yardımcınız olsun. Saglikla huzurla mutlulukla vaktinde doğumunuz olsun
Genelde sağlıklı tarifler denemeyle vakit geçiriyorum Amin teşekkür ederim çok sağolun peki siz şuan hamilemisiniz tekrardan

Bu mesajınızı şimdi gördüm bol bol dinlenin suyunuzu eksik etmeyin minik kuzunuz size tutunacaktır inşallah dualarım sizinle

Kızlar 39.haftama girdim bugün. Kontrolüm vardı bebek kanaldaymış normal doğum için çatım, ammiyon sıvım da gayet iyi fakat açılma yok. Doktorum son 1 hafta daha bekleyelim tüp bebek olduğu için riske girmeyelim 28.de sezeryana girersin dedi ama yine de tercihi sana bırakıyorum falan. Riske girmeyeceğim tabi ki bu bir hafta içinde geldi geldi gelmediyse sezeryan inşallah. Sizce ne yapabilirim açılma olması için. Ve siz ne alemdesiniz??

Aksak gebe yürüyüşü, ilişki, pilates topu bunları yapabilirsin. Ben cuma günü 37+4te preeklampsi den dolayı sezaryen oldum

Aksak gebe yürüyüşü, ilişki, pilates topu bunları yapabilirsin. Ben cuma günü 37+4te preeklampsi den dolayı sezaryen oldum
Aaa sizi takip ediyordum gözünüz aydı çok sevindim yavrunuza kavuşmanıza nasılsınız iyi misiniz yinede bekleyebildiniz kadar beklemiş kuş inşallah bende bu haftaları görürüm

Kızlar bende 39+5 deyim. Dün gece ağlama krizine girdim. Bebek normal doğum pozisyonunda. 2 cm açıklık var rahim ağzı yumuşak. Ama gelmek bilmiyor dünyaya. 2 haftadır bu şekilde bir ilerleme yok düzensiz sancı çıkıyor. Babası göreve gidecek zorunlu bir görev mecburen 1.5 ay kadar göremeyecek. İsterdim doğumda yanımda olsun görsün. Onun için acele ediyorum. En azından bu günlerde doğsa bir hafta kadar da olsa görmesini çok isterdim. Bebeğin kilosu da var aslında suni sancı ile doğum yapsam hiç sıkıntı değil ama onu da bekletiyor doktor. Bide kendi doktorum değil şehir değişikliği yapmak zorunda kaldık bu doktor da çatın müsait normal doğum diye tutturdu. Ne yapayım ben bana yardımcı olur musunuz?

Allah yardımcın olsun canım gerçekten zor bir durumdasın. Kendi doktorun değilmiş acaba farklı bir doktora da mı görünsen. Benim doktorum mesela tüp bebek olduğu için normal doğuma teşvik etmedi beni kararı bana bıraktı ve ne seni ne de bebeği strese sokmak istemem dedi

Açıklığın olması çok iyi bence. Yani güzelce enine boyuna düşünmen lazım ama çatın müsait ve açılman mevcutsa herşey güzelse normal doğumu denemelisin. Bizim diğer gebelerden tek farkımız bebeklerimizin doğal yoldan olmaması. Yoksa diğer gebelerdeniz bizde. Bende hala beklemedeyim 39+3 oldum inşallah rabbim herşeyin hayırlısını nasip eder sağ salim bebetolarımızı kucağımıza alırız.

Benim de doktorum normal doğum diye diretmedi ama ben eğer mümkünse normal istediğimi dile getirdim şimdilik 40 haftama kadar bekliyoruz geldi geldi gelmedi getirttireceğiz artık yeter iyi bekledikkk

Kızlar ya normal doğumdan korkmuyor musunuz bende 37 haftama girdim doktorum bana da normal doğum için bir sakınca yok şuan ama sezeryan öneririm riske atmaya gerek yk dedi kafam çok karışık haftaya kadar karar vermiş olmam lazım yardım edin napsam uyuyamıuorm geceleri düşünmekten

İlla ki insanda en kötü tedirginlik oluyor ama herkes nasıl doğurduysa ben de doğurabilirim düşüncesine giriyorum ne bilim anlık birkaç saat çekeceksin o acıyı normalden bahsediyorum tabi acı eşiğinde önemli ama bebeğin doğduğu an gidecek hepsi diğeri öyle değil ya bebeğinin dünyadaki ilk anlarında, günlerinde acı içinde olacaksın. Bilmiyorum hiç ameliyat geçmişim yok anesteziyi sadece yumurta toplama da almış biri olaraktan normal doğum kafasındayım ben olur ya da olmaz onu bilemem tabi

Sizde normal doğum için mi bekliyorsunuz? Sizin durumunuz ne açılma var mı nst nasıl çıkıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…