2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Selam arkadaşlar biz de bugün 24+6 olduk bakalım 2. Doz tetanoz aşını olacağım doktorum zararı yok ister ol ister olma dedi ama ilk doz öneriyoruz demişti 10 yıl içinde tetanoz olmadıysan diye inşallah sağlıkla alalım miniklerimizi bu arada arada hissediyorum arada hissetmiyorum sizlerde de böyle mi ara ara da kasılmalarım oluyor bakalım doktor normal dedi

Canım bizde 27+3teyiz. Saat olarak düzenli hareket etmeye başladı. Günün çoğunu uyuyarak geçiriyorlar ondan bazen hissetmiyoruz. Kasılmalar da normal vücut kendini doğuma hazırlıyor. İnşallah sağsalim alırız kucağımıza

Amin canım inşallah ne zaman başladı düzenli hareketleri

Hepiniz çok çok tatlısınız. Bende 31+4 bakalım perşembe göreceğiz bizimkini. Gece uykuları haram olmaya başladı derim hiç uyuyamıyorum neden acaba az kaldı bakalım önce kim alacak kucağına sağlıkla

Merhaba bende tüp Bebek transferi için bekliyorum Yasmin kullanamıyorum adetin 2. Günü başladım.21 hap var bitaki adette yumurtlama olmuyor degilmi kafam karıştı yardımcı olabilirmisiniz

Merhaba bende tüp Bebek transferi için bekliyorum Yasmin kullanamıyorum adetin 2. Günü başladım.21 hap var bitaki adette yumurtlama olmuyor degilmi kafam karıştı yardımcı olabilirmisiniz
yasmin hiç kullanmadım ben. inanın hiç bilmiyorum.

adetin 2. günü gittim ve östrojen hapları başladı, kalınlık takibi yapıldı. bu süreçte yumurtlama olmuyor ama takip edilmesi lazım. ilaca rağmen yumurtlama olursa transfer erteleniyor bildiğim kadarıyla

Kızlar ya bebek arabasına karar veremiyorum hafif ama sağlam bişey olsun istiyorum oto koltuğunu ekstra alacağım ama pusetlilerden de olabilir sizler ne yaptınız aldınız mı ?

Kızlarrrrrrrrrr nasılsınız çok özlemişim buraları.. Sizinle her anımı paylaştığım günler daha dün gibi Nasıl gidiyor hamilelik 36+2 ile kızımla yola devam ediyoruz. Ve biz geçen sene bugün ilk tüp bebek görüşmesi için gitmiştik şuan bebeğimizi kucağımıza almak için gün sayıyoruz şaka gibi? Rabbim sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin

Bende 35+5teyim. Preeklampsi olmamak için uğraşıyorum 2 güm önce nerdeyse doğuma alınacaktım ki idrar değerlerim düşmüş tansiyon ilacına başladım. Ayy bizde eylülde gitmiştik zaman çok çabuk geçiyor gerçekten. Amin inşallah inşallah

Ayy rabbim acil şifalar versin dikkat et canım.Benim de tahlillerim her defasında temiz ama muayeneden önce çok yüksek çıkıyor tansiyonum ekg falan bile çektirdi doktorum ama evde tık yok düzenli gayet yerinde tansiyonum orada da heyecanlanmadığımı düşündüğüm halde çok yüksek çıkıyor

Heyecanlanıyorsundur ya benim sürekli 13 14 civarı çıkıyor bakalım ilacı 3e çıkaracak sanırım 2 içiyorum şimdi

Heyecanlanıyorsundur ya benim sürekli 13 14 civarı çıkıyor bakalım ilacı 3e çıkaracak sanırım 2 içiyorum şimdi
Evde de tansiyonun aynı mı? Sıkıntı ya tansiyon yüksekliği belirti olarak ne yaşıyorsun. Ve doğum olarak normal mi sezeryan mı doktorun birşey söyledi mi?

Evde de tansiyonun aynı mı? Sıkıntı ya tansiyon yüksekliği belirti olarak ne yaşıyorsun. Ve doğum olarak normal mi sezeryan mı doktorun birşey söyledi mi?
Evet aynı çıkıyor evde hastane de. İlk başlarda vücudum sallanıyordu 5 10 sn yükselince. Şimdi hiçbir belirti yaşamıyorum bi ölçüyorum 14/10. Böyle giderse sezaryen olur bebek kanala girmemiş ama doğum pozisyonunda dönmüş normal düşünüyordum doktorum da destekliyordu 38de çatı muayesini yapıp karar verecekti işte şimdilik hedefimiz 37

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…