2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende kan değerlerime bakmadam gonalf başladım dozu neye göre verdi acaba size kan testi yapışdı mı

Benim cuma günü transfer öncesi son kontrolüm var doktorum sabah sekizde burada olman lazım kan alıp sonucu bekleyeceğiz ona göre transfer tarihini netleştireceğiz dedi. Demekki gelecek sonuç önemli.
Hadi bakalım insallah sonucunda mukkemmel çıkar transferini olursun bebisini alıp dönersin

Gönlünü ferah tut lütfen çok zor bir süreç geçiriyoruz ama bu süreç içinde yaptığımız stres bizleri çook etkiliyor her şey yoluna girecek Allah’ın izniyle çok haklısın ilaçlar hormonlarımızla çok oynuyor

Beni de ekler misiniz 2 aralıkta transfer oldum tek embriyo

dondurulmuş embriyo transferi olacaktım çarşamba günü bugün adet kanamasıyla uyandım böyle bir şey başına gelen var mı erken adet oldum
Merhaba, transferi heyecanla bekleyip iptal olması çok can sıkıcı ama üzülmemeye çalışın negatif almaktansa 1 ay daha beklemek daha iyidir, öyle düşünün. İnşallah sağlıkla hepimiz bebeklerimizi kucaklarız.

Transfer sırasında kullanılan ilaçlar yumurtalıkları baskılıyor ve folikül olmasını engelliyor. O foliküller sonrasında eğer transfer olup da HCG artmaya başlarsa hamilelik seyri için risk taşıyabilir, yumurta toplamadan sonra rahim dinlendirme mantığıyla aynı sanırım.

Ben de dün transfer oldum 14 ünde test günüm

Kızlar selamlar bugün transfer olacaklar var mı
Transferini olan arkadaşlar belirtileriniz varmı

b1k2 çift embriyo transferi oldunuz değil mi ? Çift olanlar daha farklı geçiriyor derler doğru mu acaba ?
Günaydıııın :) bu 3. Denemem diğer denemelerimde göğüs ağrısı başta kaşık agrısı bek ağrısı sık idrara çıkma baş agrısı herşeyi transfer anından beri yaşadım bu transferde hiç ama hiç belirtim yok bugün 4. Günüm Allah’ın izinle güzel haberler alırız hepimiz.

Teşekkür ederim sağolun peki bu süreçte nasıl yumurta çatlıyor dün doktorum kaşık batmalarim var deyince çatlamış olabilir dedi. Yani bu durum mümkün mü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…