2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Genelde ne hikmetse geceleri oluyor zaten bende devlete tövbe ettim.Cok şükür neredeyse tamamen kesildi çok az bir miktar geliyor o da kahverengine dondu
İyi çok şükür umarım yarın herşey yolunda gider kanama alanı bitmiş olur kalp atışları da güzelce duyulur . Şuan içim biraz daha rahatladı arkadaşımla konuştum onun 16. Haftaya kadar kanaması olmuş proluton depot yapmışlar kesilmiş şuan 21. Haftasında fetal DNA si da temiz gelmiş böyle durumları duyunca içim rahatlıyor sağlıklı değil fikri uzaklaşıyor benden bizim de öyledir inş

Kızlar aranızda iki yumurta toplanıp hamile kalan var mı? Düşük amh lıyım ve sadece iki yumurta görünüyor

Kızlar aranızda iki yumurta toplanıp hamile kalan var mı? Düşük amh lıyım ve sadece iki yumurta görünüyor
Canım ben üç toplandı amk düşük benim de, iki tane transfer oldum ikizlere hamileyim ☺ yarın kalp atışlarını duymaya gidicem inşallah. İki olsun hiçbir şey olmaz merak etme.

Canım ben üç toplandı amk düşük benim de, iki tane transfer oldum ikizlere hamileyim ☺ yarın kalp atışlarını duymaya gidicem inşallah. İki olsun hiçbir şey olmaz merak etme.
Ah meleğimmm sağlıkla kucağına al inşallah. Rabbim bana da nasip etsin. Umut oldun bana kuzum. Allah seni sağlıkla bebeklerine kavuştursun inşalah

Sayıyı o kadar dert etme kendine benim 4 tane toplandı 2 embriyo oluştu. Şu an keseyi görmek için bekliyorum. Yeter ki Allah nasip etsin 1 tane ile bile embriyo oluşup hamile kalanı duydum

Sayıyı o kadar dert etme kendine benim 4 tane toplandı 2 embriyo oluştu. Şu an keseyi görmek için bekliyorum. Yeter ki Allah nasip etsin 1 tane ile bile embriyo oluşup hamile kalanı duydum

Evet ben tek embriyom oluştu çok şükür hamileyim

Çok şükür çok şükür çok şükür kızlar maşallah size ve bebişlerinize Rabbim bana da nasip etsin böyle güzel hayırlı hikayeler inşallah ben de böyle anlatabildim ❤❤❤ sağlıkla kucaklarınıza alın canlarım

Yatıp dinlemekten başka elden bisey gelmiyor.Umarim hepimizin sonuçları güzel olur.Hamileligin uzunca bir süresi kanama yaşayanları bende çok okudum ama yinede insan endişe ediyor elde değil işte...
Siz Fetal DNA yaptırmayı dusunuyor musunuz ben kararsızım o konuda

Kanamam tekrar olur ve devam ederse evet yapmayı düşünürüm çünkü tekrarlanan kanama da ne kadar olsa da o ihtimali düşündürüyor sizin şuan kasık ağrısı falan oluyor mu ?

Kanamam tekrar olur ve devam ederse evet yapmayı düşünürüm çünkü tekrarlanan kanama da ne kadar olsa da o ihtimali düşündürüyor sizin şuan kasık ağrısı falan oluyor mu ?
Kanamanın olduğu ilk gün çok ciddi kasik ve bel ağrım vardı.Suan tam ağrı değil ama öksürdugum zaman yada boş bulunup birden kalktığımda sanki yumurtaliklarim çekiliyor gibi birde bi doygunluk hissi var karnım taş gibi

Kızlar hala ayakta kaldığımda biraz yürüdüğümde kasıklarımda ağrı belimde ağrı oluyor yatıp dinlenince geçiyor ama 10 dk ayakta durayım yine başlıyor yalnız mıyım bu konuda neden oluyor acaba fikri olan var mı ?

Evet aşırı gaz birikimi oluyor hem hareketsizlikten hemde ilaçlardan ben zaten gece olunca içime korku düşüyor yine olacak korkusuna giriyorum rabbim hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde sürecimizi devam ettirsin inşallah

Kızlar çok acil az önce lavaboya girdim ve pembe ama kırmızı yada yakındı sanki leke geldi peçeteye 5 gün önce lekelenmem bitmişti tekrar oldu böyle bir durum yaşayan var mı 6 haftalık olduk biz ama yeniden lekelendim çok tedirginim

Bende sadece iki folikül ile yumurta toplamaya girdim ve biri ile hamile kaldım çok şükür

Ben canım. Geçen sefer 1 toplantı tutmadı. Bu sefer üç toplandı ikisi dollendi ikisinide koydular.

Canım arkadaşlarım, umutlarım bana umut oldunuz. Baya ümitsizdim ama artık inanıyorum benim de Allahın izniyle olacak inşallah sağlıkla ilerler süreçleriniz ❤ bebeklerinizi kucağınıza alabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…