2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim çok çok silik çıktı hayalet çizgi gibi göz yanılmasıdır dedim. Yarım saat sonra bir daha baktım biliyorum tabi ilk 10 dk sonrası geçersiz sayıldığını ama bir tık daha belirgin çıkmış kamerada pek belli olmuyor yine hayalet sayılır var mı bilmiyorum inşallah vardır. Yakınlaştırıp bakınca biraz daha belli

Eklentiler

• IMG_20240108_145855.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleme:
Kızlar transfer günüm dahil 7. Günümdeyim Çok çok silik çıktı hayalet çizgi gibi göz yanılmasıdır dedim. Yarım saat sonra bir daha baktım biliyorum tabi ilk 10 dk sonrası geçersiz sayıldığını ama bir tık daha belirgin çıkmış kamerada pek belli olmuyor yine hayalet sayılır. Görebilen var mı inşallah pozitif sonuç alırım, alırız

Merhaba kızlar transfer günüm dahil 7. Günümdeyim erken olduğunu bilerek dayanamayıp test yaptım 2. Çizgi Çok çok silik çıktı daha doğrusu silik değil hayalet çizgi göz yanılmasıdır dedim. Yarım saat sonra bir daha baktım biliyorum tabi ilk 10 dk sonrası geçersiz sayıldığını ama bir tık daha belirgin çıkmış kamerada pek belli olmuyor yine hayalet sayılır. çok heyecanlıyım. Görüntüyü ekledim yakınlaştırıp bakın

Eklentiler

• IMG_20240108_145855.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 59
Görünmüyor canım buradan .İnşallah pozitiftir

Canım müneccim olduklarından dolayı sormuyoruz ki benimle aynı durumda olan birçok kişi vardır sayfada deneyimini söylerler
Aynı şeyi defalarca yazmışsın canım cevap da gelmiş hala soruyorsun ama. Umarım vardır bebişin seninledir ama bu cevapları kimse bilemez daha çok erken.

Aynı şeyi defalarca yazmışsın canım cevap da gelmiş hala soruyorsun ama. Umarım vardır bebişin seninledir ama bu cevapları kimse bilemez daha çok erken.
Çünkü mesajlar çok fazla, araya kaynayabiliyor görülmesi için birkaç defa yazıyorum. Teşekkür ederim amin inşallah

Amin inşallah Ayaklarınızı yukarı kaldırın ve bol su tüketin
Tekrar kontrol edecekler mi ultrasonda ?
Bisey demediler o panikle bende ne zaman geliyim demeyi unuttum acikcasi.Simdi yeni bir doktor arayisindayim.Cok şükür kanama lekelenmeye dondu bakalım yarın kontrol için giderim belki.Sizi kaç gün sonra kontrole cagirdilar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…