2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sahi mi çok ilginç her merkez çok farklı gerçekten
Tabi tabi yaptın yaptın yapmadın sonda takılır dediler hatta bez bağladılar orada yaptım. Aşağıda bile kaç kere yaptınız mı yapamazsanız sonda takacağız falan diye sordular ama ben saf gibi transferden 1 saat öncesi 2.5 litre su içtiğim için yapmama ihtimalim zaten yoktu

Sahi mi çok ilginç her merkez çok farklı gerçekten
Benimde yarım saat sonra tuvalete gitmem gerektiğini söylediler zorla kalkmamı istediler hiç sıkışık değildim oysa sonra İstanbul trafiğinde arabada iki saat oturarak ve İstanbul yollarında sallanarak eve gittim. Yani hiç endişelenme, tutunan tutunuyor Allahın izniyle. İnşallah sende pozitifi görürsün yakında

Merhaba bende 29 aralık ta 6. Gün embriyosu iki adet konuldu. Bu başlığı şimdi gördüm siteyi pek kullanmadığımdan yazmak istedim. 8 ocak Pazartesi test günüm. Bu 5. Deneyişim sebepsiz infertilite. Bugun transferin 7. Gunu dun idrar testi yapmaya basladim dün ve bugün negatif çıktı. İlk günden itibaren kasık ağrilarim gogus hassayetim cok var ama ben ilaclardan oldugunu dusunuyorum. Daha onceki yaptirdiklarimda hic bu sekilde olmamisti bu kez ilaclarin etkilerini bence yasiyorum. Hayirlisi ya nasip

Benimde aynı şeyler oldu ama daha test olmadım yarın vereceğim bugün 9.gün sadece iştahsızlık halsizlik var bide böyle durgunluk var
İnşallah guzel sonuclar alırsınız ben bugun kaset test yaptim tek cizgi 8. Gunumdu sabah bidaha yapacam bakalim yarin adet gunum ve kasiklarim belim bugun cok agridi

Arkadaslar 9. Gunumdeyim az once kahverengi akinti geldi yerlesme kanamasi olabilir mi? Hcg 68 cikisti dun.

Canim saglikla kucagina al bana da 28 aralikta 2 tane 5. Gun embriyosu transfer edildi. Bende bugun test yaptirdim sonuc 68 cikti. Deger dusuk sanki ama Allahim nasip etsin kalp atisini duymayi
Ben 58’le 10. Gün öğrendim ama çok şükür hep 2 katı arttı sakın öyle düşünmeyin bazen geç tutunuyorlar

Arkadaslar 9. Gunumdeyim az once kahverengi akinti geldi yerlesme kanamasi olabilir mi? Hcg 68 cikisti dun.
Evet evet kahverengiyse yerlesmedir. Endişelenme ama takip et mutlaka. Bende hiç öyle kanama falan olmadı 4 hafta 2 gün oldu şuan benim takvime göre. Ağrılarım vr ama kanamam olmadı

Kizlar cok acillllllll: bugun 9. Gun beta hcg 68 cikti dun. Ancak bu sabah 2 defa pembe/ kahverengi bir akinti oldu bu normal mi? Cok endiseliyim

O litre hatasını ben geçen sene yapmıştım sancidan ölüyorum sandım tarnsfer öncesi . Sonrası da malum tecrübeyle sabit öğrenmiş olduk

Amin amin çok sağolun Aynı şeyi yaşamisiz. Rabbim hayırla nasip etsin ne diyim canım. Tecrübeliyim ama hep ilk gibi geliyor. Uyurken bile dikkat etmeye çalışıyorum ama nasipte varsa bellidir

Kizlar cok acillllllll: bugun 9. Gun beta hcg 68 cikti dun. Ancak bu sabah 2 defa pembe/ kahverengi bir akinti oldu bu normal mi? Cok endiseliyim
Normal tabi, yerleşme kanamasidir endişelenme. Takipte kal kanama karşı ama lütfen stres yapma.

Kizlar belirtti aramıyorum ama merak ettiğim bir şey var. İlk günden hiç bir ağrı sızı farklilik yaşamayan oldu mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…