2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlar 16 çıkmış.
8. gün transferden sonra. 28 aralık’taydı transferim.
6. gün embriyosu.

nolur bişi diyin bana, oluru var mı? bir umut var mı? çok düşük gibi sanki?
Erken Gebelik testinde çıktımı ? Erken vermişsiniz kanı . Test gününüze kadar biraz daha yükselir bence

Üzücü olmuş, bilmiyorum benim sürecimde benim iki tane embriyomun 6. Güne gelemediğini ama diğer iki tanesinin geldiğini söylediler, şimdi de pozitifi aldım inşallah sağlıklı bir şekilde ilerler. Ben dediğim gibi hemşirelerine ne sorsam gayet ilgilililer, ne zaman mesaj atsam dönüş sağlıyorlar. belki sizin tanıdıklarınızın gittiği dönemle şimdi aynı değildir.
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah, darısı bizlerin başına. Ekim ayında gittim Volkan beye vitamin verdi Bi daha ki regl günü başlayalım dedi. Kasım da hastanede isim bitmediği için bir saat geç kalacağımı söyledim randevuma o zaman bir ay daha bekleyin öyle gelin dedi asistan hanım. Arıyorum telefonu acmiyorlar yazıyorum cevap yok malesef daha uzak yere gitmek zorunda kaldik

Canim kızlar bugün benim için bir mucize oldu daha önce 4 bebeğimi kaybetmiştim tek emrıyom vardı oda ikiz oldu inanamıyorum Allah isteyen herkese nasip etsin olmayan arkadaşlar için gerçekten çok üzgünüm ama Allah ummadığınız anda bi mucize nasip ediyor hepiniz sağlıkla kavuşun evlatlarınıza
Muhteşemsin 🧚‍♀️💕

Onu biliyorum beni 1 saat kaldırmadılar
Benim idrarı transferden sonra çektiler. 3 saat yattım hastane de. Tabi idari çekmeleri yetmedi öyle su içmiştim ki doktoru bekledim tuvalete gitmek için gidebilirsin ama yat dedi. 3 saat başımı bile kaldirtmadi doktor. Elzem değilse komşuya bile çıkma dedi. Bugün 7. Günüm ufak tefek şeyler dışında pek bir şey yapmıyorum hayırlısı bakalım

Çok teşekkür ederim 💐 elbette öyledir. Bir de şunu merak ediyorum transfer edilen embriyo lavabo ihtiyacında öyle hemen akar mi .
Aslında yurt dışında fln transferden sonra dinlendirmeyip direk evinize gidebilirsiniz diyorlarmış . Gitse sürgüyle fln tuvalet sıkışıklığınızı gidermezler tutabildigin kadar tut derler.

Benim idrarı transferden sonra çektiler. 3 saat yattım hastane de. Tabi idari çekmeleri yetmedi öyle su içmiştim ki doktoru bekledim tuvalete gitmek için gidebilirsin ama yat dedi. 3 saat başımı bile kaldirtmadi doktor. Elzem değilse komşuya bile çıkma dedi. Bugün 7. Günüm ufak tefek şeyler dışında pek bir şey yapmıyorum hayırlısı bakalım
Doktorunuz kim ?

Çok teşekkür ederim 💐 elbette öyledir. Bir de şunu merak ediyorum transfer edilen embriyo lavabo ihtiyacında öyle hemen akar mi .
Canim yanlis hatirlamiyorsam sende brukselde yapmistin bak senin doktorun 1 saat yatirtirmis cem hoca da sadce yarim saat yatirtiyor. Ama elinden geldiğince 3 gün dinlen

Aslında yurt dışında fln transferden sonra dinlendirmeyip direk evinize gidebilirsiniz diyorlarmış . Gitse sürgüyle fln tuvalet sıkışıklığınızı gidermezler tutabildigin kadar tut derler.
Vardır bir bildikleri ama bu bence çok genel kabul görmüş bir şey değil . Benimki de 1 saat yatırdılar. Çok aşırı sancılı sıkışık değildim . Normal sıkışıktim ama tuttum kalkmadim. 1 saat dolunca WC ye girdim çıktım. Sadece o 1 saatten sonra WC ye gitmek artık embriyo akar mi onu merak etmiştim

Canim yanlis hatirlamiyorsam sende brukselde yapmistin bak senin doktorun 1 saat yatirtirmis cem hoca da sadce yarim saat yatirtiyor. Ama elinden geldiğince 3 gün dinlen
Evet aynen öyle canım. 1 saat yattım. Eve geldim zaten direkt uzandım hiç bir şey yapmadım ama WC olunca acaba bu embriyo akar mi falan diye. Bilgisizlik iste.

Evet aynen öyle canım. 1 saat yattım. Eve geldim zaten direkt uzandım hiç bir şey yapmadım ama WC olunca acaba bu embriyo akar mi falan diye. Bilgisizlik iste.
Öyle Bi şey olmaz canım hatta benim transfer odasında tuvaletini Yap yapmadan aşağı indirmeyiz dediler. Tuvaletimi yaptıktan sonra odama indirdiler 🤭🤭

BF94FE13-1F8A-4CEF-B7B7-DDA95E6EDD74.jpeg
benimde 6. Gün test yaptığımda böyle çıkmıştı pazartesi kan testim var sizce varmı

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah, darısı bizlerin başına. Ekim ayında gittim Volkan beye vitamin verdi Bi daha ki regl günü başlayalım dedi. Kasım da hastanede isim bitmediği için bir saat geç kalacağımı söyledim randevuma o zaman bir ay daha bekleyin öyle gelin dedi asistan hanım. Arıyorum telefonu acmiyorlar yazıyorum cevap yok malesef daha uzak yere gitmek zorunda kaldik
Amin inşallah, eğer bu bahsettiğiniz kişi bankoda da duran kişiyse ondan ben de rahatsızım, ne selamı var ne hayırlı olsunu var, değişik bir tip. Ama hemşireleri çok tatlıdır. İnşallah hepimiz için güzel sonuçlar olur sağlıkla alırız yavrularımızı kucaklarımıza, sizin için de demek ki doğru yer şu an başladığınız yermiş🙏🍀

X