2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Başka embriyonuz kalmismiydi son iki kalınca ikisini de transfer ediyorlar. Ya da garanti olsun diye
Toplamda 5 embriyomuz vardı hepsi 5. Gün embriyosuydu. Bir tanesini ilk denemede transfer etmiş oldu. Sonra doktorumuz transfer sabahı değilde gecesinde çözdüreceğim gelişimine bakacağız dedi, iki tanesi istediği gibi gelişmeyince diğer ikisini çözdürdü onlar istediği gibi gelişmiş o yüzden onları transfer etti. İstediği gibi gelişmeyen diğer ikisine biraz daha zaman verdi geç de olsa gelişselerdi tekrar donduracaktı ama kararmaya başlamışlar o yüzden onlar imha edildi. Yani şu an transfer edilmiş olanlar dışında başka embriyomuz kalmadı.

Toplamda 5 embriyomuz vardı hepsi 5. Gün embriyosuydu. Bir tanesini ilk denemede transfer etmiş oldu. Sonra doktorumuz transfer sabahı değilde gecesinde çözdüreceğim gelişimine bakacağız dedi, iki tanesi istediği gibi gelişmeyince diğer ikisini çözdürdü onlar istediği gibi gelişmiş o yüzden onları transfer etti. İstediği gibi gelişmeyen diğer ikisine biraz daha zaman verdi geç de olsa gelişselerdi tekrar donduracaktı ama kararmaya başlamışlar o yüzden onlar imha edildi. Yani şu an transfer edilmiş olanlar dışında başka embriyomuz kalmadı.
nereye gidiyorsunuz acaba

Sona iki kaldığı için transfer etmiş. Bende de iki kalmıştı taze 1 ni dondurmak gereksiz değip ikisini de transfer etmişti. İnşallah istediğin gibi olur tutar. Böyle daha garanti olur

Arkadaslar merhaba ben transfer oldum 3. Gun 2 kere kusmam oldu bugun 1 kere ara ara mide bulantilarim oluyor bugun 7. Günüm sizce normal mi veya boyle bisey yasayip pozitifi goren var mi
Benimde aynı şeyler oldu ama daha test olmadım yarın vereceğim bugün 9.gün sadece iştahsızlık halsizlik var bide böyle durgunluk var

Kızlaarr yarın öğlen transferim olacak 😅 idrara sıkışık gelin dediler ancak zorlanmaktan korkuyorum. Klinikte su içmeye başlayacağım siz nasıl yaptınız kaç lt su içtiniz
Ben klinikte içmeye başladım 4 tane o plastik bardaktan içmiştim biraz fazla gelmiş sonra boşaltmam gerektiğini söylemişlerdi daha da su içme demişlerdi sonrasında transfere girmiştim transferden 1 saat sonra da lavaboya gitmiştiim😅😂 ey gidi ne günlerdi😂😂

Kızlaarr yarın öğlen transferim olacak 😅 idrara sıkışık gelin dediler ancak zorlanmaktan korkuyorum. Klinikte su içmeye başlayacağım siz nasıl yaptınız kaç lt su içtiniz
Son 45 dakikada Max 1.5 litre iç canım yoksa transfer sonrası sancı çekiyorsun wc için. O yüzden seni sıkıştırmasın kalkma boşuna ve sürgü bez olayına girmemek için ölçülü ienoi tavsiye ederim

X