2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben bi önceki hamileliyimde o kadar çok burada takıldım ki aynı süreçte olan diğer arkadaşların olumsuz deneyimlerine denk geldim ki "ya benim de başıma gelirse" diye hepsi de başıma geldi. Sonuçta devam etmedi hamileliğim. Burada fazla araştırmak, okumak kötüyü çağırmama sebep olmuş. Aman aynı hataları yapmayın, günlük yaşamınıza devam edin bence. Ben bu sefer farklı olacağım. Hep iyi düşün olumluyu çağırın. Allahın izniyle iyi sonuçlansın sürecimiz inşallah.

Çok şükür 2. testim 1774 çıktı. Kanamalarda normal sanırım

Arkadaşlar 28 Aralıkta 1 adet 5. Gün embriyosu transferi oldum. Şuan transferden sonra 8. Gün kan verdim 190 çıktı beta hcg Allahım bekleyen hak eden herkese sağ salim, hayırlı, vicdanlı, iyi kalpli, akıllı uslu evlatlar nasip etsin Rabbim, Amin

Başka embriyonuz kalmismiydi son iki kalınca ikisini de transfer ediyorlar. Ya da garanti olsun diye

Biliyorum aslinda hiç araştırmamak lazım her keste farklı oluyor. Ama işte dayanamıyorum da. Dış gebelik geçirdiğinde sürekli araştırdım ameliyat falan dediler burda da kimsem yok girmek istemedim sonradan doktorumla konuştum gel bakalım dedi sol tüpte kalmış embriyo. Ama ameliyata gerek kalmadan iğneyle hallettik çok şükür. Yani o kadar stresi boşuna yapmışım. Neyse yarın belli olacak artık. İnşallah yine boşuna evham yapmisimdir.

Bu arada ben transferden sonra 5. Günden itibaren test yaptım silik çıktı ilk sonra artmaya devam etti koyuluk Allahım bekleyenlere nasip et Rabbim 190 çıkan hcg en sondaki erken gebelik testi. Ben çok aradım kızlar silik çizgi kaç beta çıkar diye.

Eklentiler

• IMG_7541.jpeg
    84,7 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_7567.jpeg
    68,5 KB · Görüntüleme: 51
  • image.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar bugun transfer gunu hariç 7.gunum dunden beri sol kasık karın ve bobrek dolaylarında agır Bı agrı var böbrek sandım sonra kasık oldugunu farkettim yne bosluguma dogru da vuruyor normal mi yasayan var mı böyle bişey?

Bu arada 2 adet 4aa kalite transfer oldum kızlar yanlış yazmış klavyeyle yazarken.

Son düzenleme:
Benimkini doktorum kendi çift embriyo koydu daha önce hiç hamile kalamadığım için en azından biri bari tutunsun diye düşünerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…