2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Adını söyler misin probiyotigin ? SGK karşılıyor mu canım ? Bir de hani transfer sürecine zararı var mı ?
Cezvede bikaç tane kuru kayısı kaynatıp suyunu iç, kayısıları da ye, rahatlarsın inşallah canım

canım çok erken yaptın bence ya. doktorunla konuştun mu? ilaçlarını bırakma bikaç gün daha

Kızlar benim bugün adet sancısı gibi sancım var ama ara ara gelip giden değil sürekli halde

Selamlar bende tüp bebeğe başlayacağım ocagın20 si gibi bahçecici ye ön görüşmeye gideceğiz ben hemen başlamak istiyorum adetim 22 Ocak hangi evrakları hazır bulundurmam lazım test falan istiyorlar mı çok heyecanlıyım bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim

Benim de oluyor hemen hemen her gün oluyor transferin 19. Günü bugün.

Sizin kontrolünüz bugündü galiba inşallah kalp atışını duymuşsunuzdur ?
Evet bugündü ama gitmedim. Galiba kötü sonuçtan korkuyorum. Dün kan verdim tekrar onun sonucuna bile bakamıyorum yarın tekrar kan verip öğle karşılaştırınca. Cumartesine randevu aldım. Her namazda dua ediyorum. Psikolojim çok bozuk. Bitek burası iyi geliyor bana.

Reactions: fsh
Kendinizi kötüye hazırlamayın bence herşey şu zamana kadar iyiye gitmiş hem beta artışlarınızda da sıkıntı yoktu sanırsam keseyi de görmüştünüz belkide şimdi minik minik atıyordur doktor beta vermenizi mi istedi sizin ?

Doktor istemedi sadece bugün tekrar ultrason demişti. Mm ye göre normal 10 mm di daha. Ama geçen baktiginda bebeği görmemiz gerekirdi dedi.

Test verdiniz mi bende 29aralikda transfer oldum aşırı merak ediyorum

Rabbim yardimiz olsun insallah

Estrofem önemli ilaç mutlaka doktoruna şöyle bende seninkine benzer yaasadim doktoruma söyledim önemli dedi ve zaman uzadı tarih değişti oyuzden mutlaka şöyle doktoruna alınabilecek önlem varsa alsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…