2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Doktor istemedi sadece bugün tekrar ultrason demişti. Mm ye göre normal 10 mm di daha. Ama geçen baktiginda bebeği görmemiz gerekirdi dedi.
Hım betanın artık bi anlamı yok demişti doktorum ultrason önemli. Sizin geç tutunma olmuşsa ondan belki görünmemiştir. İçinizi ferah tutun güzel sonuçlar alırsınız umarım beni de haberdar edin 2 hafta sonra bende kalp atımı için gideceğim

Beta düşüşe geçerse boş gebelik ve kendiliginden düşüyor demek o sebepten tekrar kan verdim. İnşallah sen de duyarsın bebeğinin kalbini.

Reactions: fsh
Canımmmm rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah çok daha güzel günlerin olacak rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordurr

Canim eminmisin bahceci icin arastirdinmi

Kızlar transfer sürecinde nar suyu veya nar tüketenler adetin kaçıncı günü başladınız?

Benimde oluyor canım doktorum normal dedi içini ferah tut iyi düşün herşey güzel olacak

Test gününe kadar belirtiniz varmiydi
İlk 4 5 gün hiç belirtim yoktu olmadı falan dedim hatta ama sonrasında bel ağrısı ufak ufak kasık ağrısı başladı. Gün geçtikçe kasık ağrılarım arttı. Adet tarihime yaklaştığım iki gün ise felaket adet ağrısı yaşadım hatta kesin adet olcam falan dedim o kadar ağrı vardı. Birde göğüs ağrım çok fazlaydı sütyen bile takamadım öyle bir ağrı

Hayırlı olsun inşallah Allah kolaylık versin bende bahceciye gidiyorum. Ben çam. Sakuraya gittim tüp bebek yaptıracağım tahlil yaptırmak istiyorum dedim tüm tahlilleri yaptılar. Erkek ten sperm testi ve bi kaç test daha istiyorlar. Sperm testi harici sağlık ocağı yapıyor

Benim cuma adet günüm normalde okadar korkuyorum ki anlatamam

Bugün transfer gününde sayarsam 6.gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…