2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar bende yerimi alayım. İnşaallah reglim gecikti olmayı bekliyorum dondurulmuş iki embriyom var regl olur olmaz tedaviye başlayacağız. İnşaallah en geç Aralık son haftası transfer yapilacak. Allah'ım benimle beraber hepinize isteyen herkese tüm azaları tam ve sağlıklı uzun ömürlü evlatları hayırla ve kolaylıkla nasip etsin yuvalarimizi şenlendirsin

Canımmm hoşgeldin ekledim tabloya

Fakültelerde mi aynı

Bu kişiye mi bağlı ??

Merhaba, beni de ekler misiniz transfer 4aralik tek embriyo. Aralik ayı hepimizin sevinç ayı olur inşallah

Son düzenleme:
Progesteron almaya yeni başladım, benim gibi yeni başlayıp aşırı yorgun hisseden var mı? Acaba onun etkisi mi yoksa hasta mı olucam ?

Bugün 1 Aralık yılın son demleri umarım bize mutluluk getirir transferlerimizi peş peşe olacağız Allah hepimize pozitif sonuçlar almayı nasip etsin gün geçtikçe de kalabalıklaşıyoruz inşallah tablomuz hamiş emojileriyle dolacak haydi bismillah sonunda aralığa giriş yapıldı

Ben bugün transferimi oldum inşallah olumlu ilerler Allah hepinizin gönlüne göre versin
Nasıl geçti canım ? İyice sıkışık mi aldılar ? WC ye gitmeden ne kadar yattin ? Ben bu sefer çok su icmicem beni bu süreçte en çok etkileyen sıkışıklık. Bir de orası soğuk oluyor daha fena oluyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…