2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet gece kasık ve bel ağrım vardı. Bugünde sol kasığımda kramp gibi ağrı oluyo sizde varmı beni tedirgin ediyor bu durum biraz
Bende 22 aralikda oldum pazar günü yani ikinci gün sirtimin ortası ağrıdı hatta ara ara ağrıyor birde kısa kısa kramp giriyor ben sevinemiyirum adetlerimden öncede böyle olur isallah güzel sonuçlar aliriz

Canım 23 Aralık 2 embriyo yazar mısın

Beni biliyorsun bakalım daha çok fikir değiştiririm. Bende o kadar doktor gezdim hepsi olur dedi ama olmadı tamamen kısmet …
Keşke benim eşimde o kadar dikkat etse.
haklısın yapılacak çok bişey yok takviye ilaç vs. Veriyorlar ki hepsini denedik 5. Negatifimi geçen hafta aldım bu son denemede spermler daha kötüydü dediler keşke başlamadan önce bakılsa duruma göre ertelenebilir takviyelere devam edilip diğer ay yapılabilir çünkü tedaviler vücuda ayrı psikolojiye ayrı etki ediyor. gerçekten maddi anlamda kolay değil.
Dediğin gibi herşey nasip kısmet Allah bizede nasip etsin inşallah.

Son düzenleme:
Merhaba ben varım. Test gününe kadar hiç belirtim yoktu. Hatta olmadı galiba dedim ama çok şükür pozitif. Bu hafta kese görmeye gideceğim. İnşallah görebiliriz.
Ay çok sevindim valla mesajı görünce…herşey bebeğin ve senin için güzel olsun. transferin 9.günü.. ilk 4-5 gün karında ağrılar, şişlik falan hissediyordum ama sonrası da hiç bişey yok .korkumdan testte yapamıyorum.

Hormonlarının da alt üst oluyor. Tek olmadığıma çok sevindim.

Kızlar aranızda folikül kıstı ameliyatı/operasyonu olan var mı? Anestezili mı anestezisiz mi oldunuz? Gelen ay Yumurtam gelişmedi bu ay gonapeptyl yumurta baskılayıcı uygulandı. 14 gündür iğneyi kullanıyorum adetim gelmedi. Bugün 29 mm kist görünce alalım öyle ilaçlara devam edelim dedi. Benzer birşey yaşayan var mı? Normalde bu kistler kendiliğinden geçer diye biliyordum ama geçmezse ve ilaca devam etmek için yapacakmış. 9 bin TL anestezili fiyat dendi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…