2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin. Herkese hayırlısıyla evlat sahibi olmayı nasip etsin.

Kuzum inşallah bu sefer pozitif olacak no stres
Olmazsa da olana kadar devam o sorun bulunacak bu çocuklar doğacak
Seviliyorsunnn babym

Kizkardeslerimm uzun zamandır yoğunluğumdan sebep buralarda olamadım nasılsınız yarın transferim var o kadar heyecanlıyım ki Allahim hayırlısıyla pozitif sonuçlar görmemizi hayırlı sağlıklı anne baba olabilmemizi nasip etsin canlarım çok tuhaf hissediyorum kendimi bana dua edermisiniz hepiniz dualarımdasiniz kimin dua kapısı açık hiç bilinmez teşekkür ederim şimdiden

Kesinlikle sana katılıyorum ama buradakiler farklı düşün ki eşimden yeni sperm testi bile istemedi. Rabbim yüzümuze gülsün insallah tez zamanda

Kesinlikle sana katılıyorum ama buradakiler farklı düşün ki eşimden yeni sperm testi bile istemedi. Rabbim yüzümuze gülsün insallah tez zamanda
Benim gittiğim merkezlerde başlarken bir defa baktı sonra bizden de istenmedi
Acaba normali mi bu yada tedaviye başlamadan önce bakılsa değerlendirilse sonuçta pahalı tedaviler ona göre başlansa vs vs…
Bilemiyorum kısmetten ötesi yok

Kesinlikle bende sizin gibiyim . Hatta yazacaktım topic e tepki alırım diye yazmamıştım. Sabah ağlıyodum sonra bı sinir geldi şuan mesela sakinim ben.bende değilim stres etkiler mi diye düşünüyorum gerçektn

Bizim sorunlarda benzer aslında el ele bile gidebiliriz
Az önce diyorum Bülent tıraşamı gitsek bu gidişle tüm ülkeyi gezeceğiz diyor
Ay yok ya bülent tıraşa gitmem galiba ben gidersem ya ilk tedavi olduğum doktora giderim yada medipoll galiba adı şuan tam gelmiyor onlar erkek infertilesinde iyiler . Ben şunu anladım bu işin doktor faktorüde az ben şuana kadar 5/6 tüp bebek doktoru gördüm .

Erkek faktörlü tedavide ne olabilir ki erkeğe yapılabilecek en fazla takviye verir. O da ne zaman düzelir belli değil. Benimki covid geçirdi daha da düştü . Çok da saglikli beslenir. Sigara alkolü yoktur. Şeker tuketmez. Protein ağırlıklı beslenir. Ki bunu yaşam tarzi haline getirmis illa sperm için değil . Ona rağmen hiç dogaldan olmadi. İlk testinde yüzde 10 şans vermislerdi. Ama arkadaş diyorya 5 6 tüp bebek doktoru gezdim diye . Şimdi diyorum ki hakikaten her şey biraz da hatta çoğunlukla nasip kısmet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…