2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım benim doktorum ilk gebeliğimde hiç tekrarlatmadı testi 12.gün ver tamamdır dedi. Psikolojikmen rahat hisset kendini

Canım ilk denemem türkiyedeydi ilk denemde genetik bakmıyorlar sonraki iki opumda almanyada oldu . Ailede genetik hastalık yoksa tüp bebek yaptıran çiftlerin genetik analizidr temizse ki bizde temizdi almanyada embriyonun genetik analizine bakılması yasak . Doktor heyetine gidiyorsun ama ilede kromozomsal veya kalıtsal bi hastalık yok bizimde kan temiz olduğu için almanyada genetik baktırma gibi imkanımız yok heyetten geçmez genetik tarama için o yüzden eğer buda tutmassa türkiyede devam edicem . Rahime çizik attırmak istiyorum birde genetik tarama .

Stresle alakası yok çok streste yaptım asla sallamadıpımda oldu olsa mileltinki dediğin gibi olmaz insanlar ne stresler yaşıyor .

Arkadaşlar ya bu ilaçlardan mi bilemiyorum ama duygu durumum biraz dalgalı. Çabuk yükselebiliyorum tavır koyabiliyorum. Özellikle eşime karşı.Hem sinir oluyorum ağzıma geleni sayasim geliyor hem çok seviyorum. Sizde böyle durumlar yaşıyor musunuz? Normalde böyle birini değilimdir netliği severim. Trip falan çocuk işi gelir bana

Anlıyorum evet ilk denemede ne genetik ne kromozom ne pıhtılaşma istenmez genelde. Benimkini hepsini ikincide istemişlerdi. Embriyo genetik tarama da sanırım tazeyken gönderiliyor. Hakkında hayırlısı olsun inşallah Türkiye'de eminim ki çözümü olur. Spermleri burdakiler pek önemli bulmuyor bir tane olsun bizim olsun kafasında. Benim de eşimin hızı düşük morfoloji düşük. Doktor bana hiç önemli değil demisti. Siz de olmasın yeter diye. Düşünüyorum da spermi zaten iyisini seçiyorlar demekki benim vücudumla alakalı bir şey . . İnsan bilemiyor tabiki nasip biraz da. İnşallah gebeliğini sağlıkla elde edersin canım

İnşallah bende senin yaşadığın şaşkınlığı beraberindeki mutluluğu yaşarım o mutluluğa o kadar ihtiyacım var ki yeniden umut edebilmek için çünkü artık gücün kalmadı senin adına çok mutlu oldum inşallah çok güzel bir gebelik geçirirsin bana ve benim gibi olan kader arkadaşlarıma çok dua et o kadar çok duaya ihtiyacımız var ki içimizin ferahlamasına ....

Evet bunu bende anlamıyorum sperm e önem vermiyorlar . Buradaki doktorum azo spermi hastadan hareketsiz sperm ile ikiz gebelik elde ettiğini anlattı . E bendede sorun gözükmüyor anlamadım gitti . Bence spermde araştırılmalı üstüne gidilmeli ne bilim hep kadına yükleniyor

Canım test yaptın mı ? Lütfen olumsuz düşünme Allahın izniyle olacak hep böyle düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…