2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ayyyyy ya inanamıyorum daha dün gibi senim transferin Allahim bizlere de nasip etsin bu güzel duyguyu kalp atışları ne zamaaan icin çağırdı onu da sağlıcakla duyarsın insallah
Teşekkür ederim bitanem darısı sana inan hala inanamıyorum kardeşime falan anlatırken sanki başkasının hamileliğini anlatıyor gibiyim hayaldi gerçek oldu Rabbime hamd olsun. Allah isteyen herkese nasip etsin aklıma geldikçe hep böyle dua ediyorum bugün merkezde bekleyenleri gördüm onlarada dua ettim bildiğim bilmediğim gönlünde bu hasreti taşıyan herkese nasip olsun inşallah

Benim burda eşimden başka kimsem yok. Kayınvalidem hiç gelmesin zaten söylemedik de onun stresinden tutunmazdi vallah. Eşim İlk gün sadece işten izin alip yanımda kala bildi o da. Ben transferden önce 3 günlük yemekler hazırlamıştım. 2 gün önce de bütün işlerimi haletmiştim çamaşır temizlik falan. İlk 3 gün iş yapmadım sadece evin içinde dolaştım kendime yemek çay hazirladim ogleni o kadar. Sende kendini yorma. Biz bu yola kendimiz için çıktık kimseye güvenerek değil. Evi de boş ver ben de titiz insanım ama çocuktan önemli değil yat dinlen hırs yapıb kendini de yorma. Sonraki pişmanlık fayda etmez çünkü.

Canımmm benim durumuda yapar mısın

Evde kedim var mecbur hergun temizlik yapmak zorunda kalıyorum.Bugun sanırım fazla yoruldum kasilmalarimda olunca strese girdim

Çok şükür kalamam hiç olmadı.Doktor kontrolum onumuzdeki hafta Ama kasılma yaşayınca sinirlerim bozuldu

Çok şükür kalamam hiç olmadı.Doktor kontrolum onumuzdeki hafta Ama kasılma yaşayınca sinirlerim bozuldu
Benim de çok oluyor kasılma karın ağrısı bel ağrısı bunlar çok normalmiş. Tabi kendini yorma ama temizlikte mecbur yani zorlamadan yaparsın yavaş yavaş

Titizlik sıkıntı işte yerde ufacık bisey görsem içim içimi yiyor.Kendimi frenliyemiyorum.Biraz kendimi de bu dönem yalnız hissettim sanırım.Hormonların etkilemeye basladi galiba....
Hakkımızda hayırlısı olsun cefasını çektik çekmeye devam ediyoruz.Insallah sefasını sürmekte nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…