2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canim 2 gün sonra kan testini tekrarla artmışsa korkma
Canım eşime diyorum yarın tekrar vereyim. Ordaki sağlıkçılara sorduk onlar çok bir fark görmezsiniz iki gün geçsin diyorlar beni ağlama tuttu yine maalesef. Hastanede kabul etmez demi iki gün üst üste. Özelde versem yine olmaz demi

Çok sevindim kanamanın durduğuna Mümkünse yarın kendi doktoruna git derim ben

Canım korkma hamd olsun bak değerin artmış cok sevindim biraz rahatlamaya çalış ilaçlarıni düzenli kullan ve uzan dinlen demek ki yerleşme kanamasıymis çok geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin
Evet uzancam bugün çok farklı haller içindeydim. Ciddi anlamda kafam kulaklarım yandı ateşim vardı ama ayaklarım da buz gibiydi. Bide bugün adet günüm. Günü gününe oldum. Eşim diyor senin adet şaşmıyor belki adettir.
Yerleşme kanaması demi ya

Cnm bende ilk gebeliğimde pozitif aldığım gün kanamam oldu zeki hocayı aramıştık hastaneye gönderdi iğne yaptırdık devam edince yanlış hatırlamıyorsam serum da yaptık öyle geldik eve..
Acildi yani.
Kadın doğuma falan gitme cnm.

Ver canım bence ama akşam üstü ver. Yani benim fikrim, stres olmaman için ama iyi mi kötü mü bilemem tabi

Kanamam durdu ama devam ederse Zeki hocayı ziyarete giderim. Acaba iğneden dolayı mi durdu kanama. İnşallah bebeklerimiz bizimledir

İstersen verirsin bugün 400 çıktıysa yarın 600 civarı olması lazım ama içini ferah tut olumlu düşün kanaman ne renkti yoğunmuydu

Canım bazı kadınlar 9 ay boyunca adet günlerinde küçük küçük kanamalar görüyor. Belki sen de ilk adet gününde gördün. Hiç canını sıkma
Ayy benim de kızkardeşim 9ay boyunca adet gördüğünü söyledi şok oldum ben leke görüyorum dedim ooo ben kanama görüyordum dedi biz çok evhamlıyız sanırım tedavi bebeği olunca öyle oluyor
Onunkini duymamışım bile

Evet benim yengemin annesi öyleymiş çok şaşırmıştım hem de bütün çocuklarında. Benim şimdi kuzenim de hamile aynı yaştayız, onunki normal. Arıyorum temizlik yapıyorum diyor nasıl ya manyak mısın diyorum. Bile olmaz ya diyo ve olmuyor da bugün kalp atışını duydu falan çok rahatlar.

İnstagram fenomenlerinden uzak durun. Bunlar hep fenomen. Yani işin içinde iyilikten ziyade reklamda iyiler… sizi anlayan destek olan aynı zamanda iyi laboratuvarı olan bir merkeze gidin bence…
Ben Selçuk Selçuk’un hastasıyım gönül rahatlığı ile instagram fenomeni olmadığını söyleyebilirim. Hasta psikolojisinden çok iyi anlıyor, usanmadan sizi dinliyor, ne zaman ararsanız yada yazarsanız anında cevap alıyorsunuz ve kişinin durumuna göre tedavi uyguluyor. 15 Aralıkta pgt li embriyo transferi oldum şuan beklemedeyim daha önce başka bir merkezde 3 başarısız denemem olmuştu ve hep kafamda birşeylerin doğru olmadığına dair soru işareti vardı. Şimdi sonuç olumsuzda olsa (inşaAllah bu sefer pozitif olur) herşeyin doğru yapıldığına dair gönül rahatlığım var, gerisi tevekkülü Allah. Demem o ki Selçuk hoca instagramda göründüğünden de iyi.

Benim annem de en küçük kardeşim de öyleymis 9 ay boyunca kanaması olmuş. 29 yıl önceydi annem normal adet gördüğünü sandığı için hamile olduğunu öğrendiğinde 4 aylık olmuş karninda ve tesadüfen öğrenmişti ben az çok hatırlıyorum. Karnı gaz var gibiydi ama önemli bir ameliyat geçirmişti ondan sonra o kalmıştı hiç anlamamış sonra da kanama 9 ay sürmüş. Yeter ki Rabbim nasip etsin önünde hicbirsey duramaz. Dediğin gibi bizler tedaviyle olunca daha evhamliyiz. Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Canım kanın yeni çıktı değilmi 480 olan kanamadan sonra yani eğer düşük gibi birşey olsaydı bu değer çıkmazdı dinlen yat hiçbi doktora gitme kese gözükmez zaten şu durumda sadece betadan anlarlar

1 günde 2 farklı yerde verdim ben. Gittiğin yerde kan verdiğini söyleme. Sabah sağlık ocağında vermiştim ama dayanamadım sabaha kadar acilde verdim şimdi de 1 saate çıkıyor diye. Ama doğru demişler çok fark olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…