2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canımm desteğin için çok çok teşekkür ederim sana. İnşallah senin de pozitif haberlerini alırım. Nasıl geçtiğini anlamadan da bebeklerimiz gelir
Aminnnn aminnn belki bebişlerimizle birlikte bazılarımızla buluşmak bile nasip olur bize İnsanız işte herseyin en güzelini de en kötüsünü de aklımıza getiriyoruz bende şimdi embriyo derdindeyim perşembe günü dondurucqz size bilgi vericek dediler ama ses yok insallah sağlıklı olarak kalmıştır embriyo benimde ilk denemem ya herşeyi burada sizinle öğrendim

Yarın arancaksın o zaman inşallah çok güzel haberler alcaksın

Canım lekelenmedir belki emin misin? Hemen doktorunu ara
Doktoru aradım kan sulandırıcı bırak dediler. Bide hemen progestan kalçadan 50 Lik acilen git yaptır dediler. İlacı bul hastaneye git derken şimdi evime geldim. Moralim çok bozuldu. Herşey yolundaydı oysaki

Kızlar transferin 5.günündeyim 4 gündür olan kasık ağrısı en büyük ve tek belirtimdi bugün hiç ağrım yok neden belirti bitti anlamadım tuttu mu tutmadı mı acaba şimdi ne oldu

Kızlar transferin 5.günündeyim 4 gündür olan kasık ağrısı en büyük ve tek belirtimdi bugün hiç ağrım yok neden belirti bitti anlamadım tuttu mu tutmadı mı acaba şimdi ne oldu
Benimde 5. Günüm bende de belirti yok sadece ayaklarım üşüyor ısınmıyor birde sivilcelenme olurdu bende ama bu sefer sivilcelenme olmadı bende merak ediyorum olumsuz düşünmek istemiyorum bu 2. Denemem birde iyice heyecan bastı 26 sına kadar nasıl sabredicem bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…