2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kanamam başladı birden. Sonuç 215 ti birdenbire kanama başladı 😭
Merhaba, sizin sürecinizi burdan heyecanla takip ediyordum. Lütfen kendinizi çok yıpratmayın. Bakın kimyasal bile olsa en azından gebe kalabildiğinizi gösteriyor bu. Bu denemede olmadı belki ama bi denemede olacak. Hazırda embriyolarınız var. Olumlu yönden bakmaya çalışın. Çok geçmiş olsun. Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin 🙏🏻🌸💐

Canımmmmm nasıl kalbim ürkek bu konuda bilsen her an bişe olacak gibi korkuyorum. İnşallah kendimi frenleyebilirim
Anlıyorum bak çok iyi anlıyorum ben seni o yollardan herkes geçiyor birdahaki ay da muhtemelen transfer olunca ben olumsuz düşünücem korkucam olur mu olmaz mı diye ama yüce Rabbim buradaki herkese o güzel haberi almayı ve sağlıkla hamilelik geçirmeyi nasip etsin çok güçlü olmalıyız, birbirimize de güç olmalıyız 🙏🏻

Anlıyorum bak çok iyi anlıyorum ben seni o yollardan herkes geçiyor birdahaki ay da muhtemelen transfer olunca ben olumsuz düşünücem korkucam olur mu olmaz mı diye ama yüce Rabbim buradaki herkese o güzel haberi almayı ve sağlıkla hamilelik geçirmeyi nasip etsin çok güçlü olmalıyız, birbirimize de güç olmalıyız 🙏🏻
Canımm desteğin için çok çok teşekkür ederim sana. İnşallah senin de pozitif haberlerini alırım. Nasıl geçtiğini anlamadan da bebeklerimiz gelir 🤲

X