2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Transferden sonra ki 9.günüm. Kasık ağrım hep vardı hala devam ediyor benim de ayaklarım ısınmıyor normalde de uykucuyumdur ama sanki bu kez başka uyuklar oldum. Çok şükür kanamam yok şuan lık bu kadar

canım keseye gittiğinde kaç haftalık oluyor. biz tüp bebeği nasıl hesaplıyoruz ?
o yarın belli olacak bende tam anlayamadım. Mesela benim 5. gün transferi;
9. gün testim de 156
11. gün 801
13. gün 2462 cıktı
belki değişiyordur ni beta yükselme hızına göre, bizim farklı oluyor bence normal gebeliklerden.
Yarın doktora özellikle sorup size de yazıcam zaten

Eşimde tek bir sperm yoktu.O da mikro tese oldu doldurulacak kadar da sperm bulundu.Cok şükür bu hafta pozitif haberi aldık.Rabbim ol dedikten sonra oluyorUmutsuzluğa kapilmayin

Bence olmuyor aynı şekilde diye biliyorum ben.

Eşimde tek bir sperm yoktu.O da mikro tese oldu doldurulacak kadar da sperm bulundu.Cok şükür bu hafta pozitif haberi aldık.Rabbim ol dedikten sonra oluyorUmutsuzluğa kapilmayin
Yaa gerçekten mi sebebiniz neydi sizin nasıl mutlu oldum çok teşekkür ederim Allahım inşallah sağlıkla kucağınıza aldığınız günü göstersin kaçıncı deneme kaç embriyo ve kaçıncı gün ay çok sordum biliyorum ama beni anlarsınız

Yapsın valla onun için çekmediğimiz sıkıntı kalmadı elhamdülillah her halimize ama yormasın beni de amaan yorsun beeeeeeeee hakediyor o herşeyi
Canım inşaAllah sağlıklı mutlu bir hamilelik nasip etsin Allah'ım kaygısız korkusuz dediğin gibi bunca şey çektik sağolsunlar da varsın bu kadar olsun sonsuz şükürler olsun Rabbim'e

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…