2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende kendi doktorumu açıklayayım. Çok fazla araştırdım doktoru hastaneyi. Ama araştırırken de hep şikayetlerine de baktım internetten. Derken ilk kez ağustos ayında Medipol Mega Üniversite hastanesi tüp bebek bölümüne gittim ilk görüşmemi Doç.Dr Gonca Yetkin Yıldırım ile yaptım ve dakikalarca konuştuk. Ki her gittiğimde aklımda olan tüm sorularımı sorar cevabımı alırım. Merkezi laboratuvarı hemşireleri embriyologları olsun hepsi aşırı ilgililerdi.Hocamı da çok araştırdım hep inferlite bölümünde çalışmış. 89 Cerrahpaşa mezunu dönem üçüncüsü hemde. Çok şükür ilk denemem de pozitif haberi aldım. İnşallah hayırlısıyla miniğimi kucağıma alırım. Demem o ki bu yolda doktorunuzla uyum, muhabbet de çok önemli. Rabbim maddi ve manevi yar ve yardımcımız olsun

kızlar smdi ben enox iğne vuruluyorum günde bi tane bugun eczanaye aradım sipariş etmek içim oda benim elimde oksapar var sana veriyim dedi sagolsun.aynı ayarsa muadili sanırım onu vurulsam skntı olur mu 10 gündür enox vuruluyorum

canım kötü bir tecrübe olmuş senin adına üzüldüm. inşallah iyi bir doktor bulursunuz

Selçuk selçukla bi görüşeyim dedim yakın diye duydunuzmu hiç

canım leke bende de olmadı yani bi tek sabah çoook açık bi kahverengi gelmiş su gibi onun da dediğim gibi rengi çok açık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…