2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Günaydın cnmmm kizcemm anneler topigine bizsiz geçmeee sakinn bnm moral sıfır tansiyonum düşmüyor transferim isallah ertelenmez

Eşimde diyorki siz en iyisi watsab kurun hamile kalanlar böyle size zor oluyor diyor

Çok güzel olur valla bizsiz görüştünüz demek

Çok güzel olur valla bizsiz görüştünüz demek
Ay esracımmm illa da seninle tanıscam diye tutturdu napayım ya özel mesaj kısmından konuşmuştuk sonra wp geçtik işte bi kaç defa da telde konuştuk aslında hepinizle böyle tanışmayı çok istiyorum

Telegram grubu mantıklı neden olmasın ya burdan daha kolay olur reklamı bilmem nesi takip etmesi zor oluyor

Bende az önce test yaptm negatif çıktı 12snde 5.gün embriyosu donmuştu olsa benimde çıkardı çok üzgünüm

İnşallah canım. Cuma günü şeninde güzel haberlerini alalım sabah mı verirsin kan. Benim dersim 3te bitiyor mecbur 3ten sonra vermeye gidece

İnşallah canım. Cuma günü şeninde güzel haberlerini alalım sabah mı verirsin kan. Benim dersim 3te bitiyor mecbur 3ten sonra vermeye gideceğim
Kaset test yaptm negatif çıktı malesef benim Olsa çıkardı inşallah siz güzel haberler alırsnz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…