2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

selam canlarım bugün tüp bebek tramnsferimin 7. günü hiçbir belirti yok. dün kusma ve ishal vardı ama o viral enfeksiyon iğnelere ilaçlara devam sizlerde nasıl oldu? bebeğim benim ol lütfen.... :)

Covid olmuşum ateşim düşmüyor eklem ağrıları ve öksürük devam. Benim doktor eyvah eyvah dedi ama korkma da dedi. Sabah eşim beta testine götürdü içim rahatlasin diye ama sonuç sabah çıkacak.

Covid olmuşum ateşim düşmüyor eklem ağrıları ve öksürük devam. Benim doktor eyvah eyvah dedi ama korkma da dedi. Sabah eşim beta testine götürdü içim rahatlasin diye ama sonuç sabah çıkacak.
Üzülmeyin bende transferimin 7. Günü çok ateşlendim öksürük hala devam ediyor ama çok şükür sıkıntı olmadı bol bol sıvı şeyler tüketin ve dua edin Allah korur inşallah

Benim de 13.gün 396 çıkmıştı değerimiz yakın bugün 16.günüm bakalım kaç oldu 1 gibi vericem aşırı heyecanlı bi süreç daha önce yaşadım elhamdulillah ama hep ağlamalarla hastaneye koşmalarla geçti düştü düşecek dendi hep
Hiç hamile gibi hissedemedim

Evet yakın değerimiz cuma tekrar vereyim diyorum ben. Şu acı acı batmaya ne diyorsun. Canımı sıkıyor ya

Bende sadece bi gece oldu cnm geçti yerleşmeye çalışıyordur kuzucuk
Bende hiç geçmedi sol kasığım hep batıyor, dün akşamdan beri de pek hoş olmayan şekilde oluyor. Acaba diyorum değerim düşmeye mi başladı. Akşamdan düşmeye başladıysa diyorum sabaha kadar fark edilmez zaten

Merhaba arkadaşlar, ben 9 aralık transfer olmuştum,4ab 5.gün embriyo olmasına rağmen sonucum negatif, yani 3 gündür ilaç kullanmıyorum, genelde ilacı durdurduktan kaç gün sonra adet olur bilginiz var mı

6 buçukta uyandım. Şimdi de eşimi uyandırdım birazdan çıkıcaz biz, benim psikoloğa falan gitmem lazım sanırım
Hahaha aynı bende öyle. Sıkıntıdan uyuyamıyorum ya şaka gibi. Erkenden kalkıp düşünüyorum ya ilerlemezse kan değerim?
Bebek ne zaman doğar?
Kesenin içi boş derse?
Kız mı erkek mi?
Nasıl alışveriş yapılır acaba? ........
Dünya kadar sorularla boğuşuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…