2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah çok teşekkür ederim sağlıkla kucağınıza alın bebeklerinizi siz de bende dua edicem

Ne güzel destek mesajı verdiniz.cok teşekkür ederim küçücük bı umuda bile varolun.. iyi kalite kimyasal ile sonuçlanınca orta kaliteler kaldı. İyi kaliteye göre tutma olasılığı az diye biraz fazla kurdum kafamda sanırım Allah'tan hayırlısi.insallah dediğiniz gibi buraya yazmak nasip olur

Canım bak ben iyi kalitede transfer oldum ama kimyasal oldu aynı yerde orta kalitede transfer olan tanıdıklarım var . Bide yaş olarak 43yasinda bı abla vardı tanıdık onlarınki tuttu benimki kimyasal oldu nasip kısmet kalitelerine hicbisekilde takılma

Evet şişkinliğim vardı idrara çıkarken çok canm acıyordu yanma oluyordu ama yaklaşık 2 hafta kadar sürdü adetle birlikte eski halime döndüm rahatladım canm umarım sen daha kısa sürede atlatırsın

Yaa bunu yeni gördüm hayırlı olsun canım yarın sabah bendemi kaset test yapsam belirtin varmı, bel ağrım canımı çok sıktı benim bugün
Canm bel ağrısı gebelik belirtisi arkadaşımda da oldu meğer tutunduğum için kendine yer yaptığı içinmiç o bel ağrısı

Caney progestan kas içine olan var 50mg günde 1 vuruluyorum. Dex ile aynı değermiş. Biri 25 biri 50 ama birinde 1mg birinde 2mg varmış doktor eşdeğer dedi. Sigorta kas içine olanı ödüyor hem. Onu sorma durumun varsa iyi olur yorulmazsın

KIZLARCIIIM GÜNAYDINNN Aramıza yeni katılan herkes hoşgeldiiiii çift çizgi görenleri de tebrik ediyorum inşallah kan testlerini takipteyim Beni sorarsanız analar topiğine geçtim sanmayın sadece sürekli uyumaya başladım o yüzden akşamları ben nakavt Ama gündüz buradayım yanınızdayım benim güzel arkadaşlarım yoluma ışık olan canım kızlarım sizin ışığınız enerjniz desteğiniz hiç unutulur mu HAYDİ BAKALIM BOL POZİTİFLİ BİR GÜN OLSUN

Canımmm senin o güzel enerjin ışığın hepimize moral oluyor güzel anne enerjin hiç bitmesin bebişlerinle (inşaAllah ikiz hissediyorum) daha da parlasın seni seviyoruz sen bu topiğin yıldızısın

Canımmm senin o güzel enerjin ışığın hepimize moral oluyor güzel anne enerjin hiç bitmesin bebişlerinle (inşaAllah ikiz hissediyorum) daha da parlasın seni seviyoruz sen bu topiğin yıldızısın
O zaman şey diyebilir miyiz ablan star bebeyimmmm bende hepinizi çok ama çok seviyorum canım arkadaşlarım ve hepinizi çok merak ediyorum pınarımı gördüm bebek gibi kız yaavvv ilk yazdığım kelime hatta ne güzelsin yaaaa oldu Bursalı olan varmı acaba görüşürdük beeeğğğğ bide telegramdan grup mu kursak ahahahah

Ben de bunu düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…