2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

KIZLARCIIIM GÜNAYDINNN ☀️☀️ Aramıza yeni katılan herkes hoşgeldiiiii 🤝🏻🤝🏻🤝🏻 çift çizgi görenleri de tebrik ediyorum inşallah kan testlerini takipteyim 👀👀 Beni sorarsanız analar topiğine geçtim sanmayın sadece sürekli uyumaya başladım 💤😴 o yüzden akşamları ben nakavt 😅😅 Ama gündüz buradayım yanınızdayım benim güzel arkadaşlarım yoluma ışık olan canım kızlarım sizin ışığınız enerjniz desteğiniz hiç unutulur mu 🤩🤩🤩🥹🥹🥹🥹HAYDİ BAKALIM BOL POZİTİFLİ BİR GÜN OLSUN 🥁🎉🎉🎺🎺👯‍♀️👯‍♀️
Günaydın cnmmm kizcemm anneler topigine bizsiz geçmeee sakinn🤣🤣 bnm moral sıfır tansiyonum düşmüyor transferim isallah ertelenmez

O zaman şey diyebilir miyiz ablan star bebeyimmmm ✨✨⭐⭐🌟🌟💫😂😂 bende hepinizi çok ama çok seviyorum canım arkadaşlarım ve hepinizi çok merak ediyorum 🙈 pınarımı gördüm bebek gibi kız yaavvv ilk yazdığım kelime hatta ne güzelsin yaaaa oldu 🙈😂 Bursalı olan varmı acaba görüşürdük beeeğğğğ 🥹🥹🥹 bide telegramdan grup mu kursak ahahahah💃🏼💃🏼
Eşimde diyorki siz en iyisi watsab kurun hamile kalanlar böyle size zor oluyor diyor🤣🤣🤣🤣

O zaman şey diyebilir miyiz ablan star bebeyimmmm ✨✨⭐⭐🌟🌟💫😂😂 bende hepinizi çok ama çok seviyorum canım arkadaşlarım ve hepinizi çok merak ediyorum 🙈 pınarımı gördüm bebek gibi kız yaavvv ilk yazdığım kelime hatta ne güzelsin yaaaa oldu 🙈😂 Bursalı olan varmı acaba görüşürdük beeeğğğğ 🥹🥹🥹 bide telegramdan grup mu kursak ahahahah💃🏼💃🏼
Çok güzel olur valla bizsiz görüştünüz demek 🤣🤣🤣🤣

Çok güzel olur valla bizsiz görüştünüz demek 🤣🤣🤣🤣
Ay esracımmm illa da seninle tanıscam diye tutturdu napayım 🤪🤪🤪 ya özel mesaj kısmından konuşmuştuk sonra wp geçtik işte bi kaç defa da telde konuştuk 😍😍🥰🥰 aslında hepinizle böyle tanışmayı çok istiyorum 😍😍😍😍

Ay esracımmm illa da seninle tanıscam diye tutturdu napayım 🤪🤪🤪 ya özel mesaj kısmından konuşmuştuk sonra wp geçtik işte bi kaç defa da telde konuştuk 😍😍🥰🥰 aslında hepinizle böyle tanışmayı çok istiyorum 😍
Telegram grubu mantıklı neden olmasın ya burdan daha kolay olur reklamı bilmem nesi takip etmesi zor oluyor 😅

Anladım canım çok saol bu doktoru duymamıştım şimdi onuda takibe aldım.
Sağlıkla kucağına al inşallah bebeğini ♥️
Ben yeni araştırmalara başladım çünkü sabah test yaptım negatif çıktı 8. gündü olsa çıkardı büyük ihtimalle
Bende az önce test yaptm negatif çıktı 😭12snde 5.gün embriyosu donmuştu olsa benimde çıkardı çok üzgünüm

İnşallah canım. Cuma günü şeninde güzel haberlerini alalım sabah mı verirsin kan. Benim dersim 3te bitiyor mecbur 3ten sonra vermeye gidece

İnşallah canım. Cuma günü şeninde güzel haberlerini alalım sabah mı verirsin kan. Benim dersim 3te bitiyor mecbur 3ten sonra vermeye gideceğim
Kaset test yaptm negatif çıktı malesef benim 😭Olsa çıkardı inşallah siz güzel haberler alırsnz

Bu işin bug ını buldum galiba 😂😂😂 sizde arada atın böyle kızlar çok komik oluyorlar 🙈🙈🤣

Eklentiler

• IMG_8676.jpeg
    IMG_8676.jpeg
    119,8 KB · Görüntüleme: 88
X