2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben bugün transferimin 5 günü dayanamadım test yaptım ben net gördüm ikinci çizgiyi dondurulmuş transferdi taze. Değil çatlatma iğnesi vurulmadım
Ben görüyorum ama daha çok erkem test için. Benim de bugün transfer günü hariç 6. Günüm. Ama buradaki arkadaşlar test yapmama izin vermediği için yapmıyorum :)))
İnşallah vardır bebeğin seninledir annesi

Ben 5 Aralık çift embriyo dondurulmuş transfer oldum. İlk testimi 13 Aralık da yapmıştım, ondan sonra da her gün sabah tekrarladımm sonuç böyle çıkmıştı. İlk Testi yapmak psikolojik olarak çok zordu sonrasında da koyulaştı mı diye strese girdim.. bu süreci sürpriz olarak yaşayaman bizler için stres hiç bitmiyor galiba. Test yapıp yapmamaya karar vermek bi anlık bişey sanırım ben yapmıcam diyordum Dualarım sizlerle kızlar inşallah güzel haberler duymak nasip olsun her zaman

Eklentiler

• IMG_20231219_100835.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 61
Canımmm korkma vallahi bende öyleydim. Bu işler hiç belli olmuyor rahatla artık

kızlar selam 2-3 gün sonra gecikmem olmazsa regl olacağım donmuş transfer için ilki taze transfer olduğundan bilmiyorum ortalama kaç gün sonra transfere çağırırlar sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…