2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Valla bende en yakınlarıma söyledim erken oldu ama tutamadım
ay benim cümle alem biliyor ilk test günü 156 yı gördüğüm an herkes öğrendi olacaksa böyle de öyle de olur diye düşündük eşimle herkese söyledik hatta kalp atısını duyunca inşallah istadan bile paylaşacağım.
yıllardır bu anı bekliyordum korkularıma kapılıp bu güzel anları kaçırmak hiç istemiyorum.

Kızlar merhaba
2 gün önce lekelenmeyle başlayan ve tahlilde negatif sonuçla biten bir ilk tüp bebek denemem olumsuz sonuçlanmıştı.
Az önce doktorum arayıp adetin 21. günü ganopeptyl başlayacağız dedi.Sürecimizi değiştirip yeniden başlayacağız dedi.
8 Ocakta tedavim tekrar başlayacak.
Bu konuda çok bilgisizim bana yardımcı olacak daha önce böyle bir süreç yaşamış arkadaşlarımdan yardım bekliyorum.

Bizde de herkes biliyor

Ben bugün transferimin 5 günü dayanamadım test yaptım ben net gördüm ikinci çizgiyi dondurulmuş transferdi taze. Değil çatlatma iğnesi vurulmadım

Eklentiler

• IMG_2313.jpeg
    124,9 KB · Görüntüleme: 89
  • IMG_2314.jpeg
    84,5 KB · Görüntüleme: 83
  • BB4F20BA-2C02-42C8-8498-16C082374551.jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_2324.jpeg
    155,8 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_2326.jpeg
    143,8 KB · Görüntüleme: 77
  • A5D7E17A-D409-40AE-80E2-64FACE3441E9.jpeg
    115,5 KB · Görüntüleme: 83
Market sütü mı tüketiyorsunuz. Bende sütçü ile konuşup yeniden ev yoğurdu vs düşünüyorum ama pastörize daha iyi diye okudum. Kaynayınca pastörize oluyor değil mi?
Hiç bilgim yok ya
Bana doktor çiğ süt pişince pastörize olmuyor demişti aşılama doktorum. Market sütü olması lazım demişti

Arkadaşlar bugün moral olarak daha kötüyüm elim ayağım titriyor. Yaş 40 ve siz adet ağrılarını hamileliğe yoruyorsunuz ancak benim adet ağrım normal olmuyor aynı onun gibi ağrım var. Normal kasık ağrısı vs değil. Yataktan kalkarken adet olmaya çalışıyor gibi oluyorum. Ağrı ile... Bana 9.cu gün test istendi yarın ak kara belli olacak. Hiç ümidim yok açıkçası...

Canim kalp atışı için ne zaman çağırdı beta kaç

Sağlıkla gelsin minik canim beta kaçtı en son senin bide kalp atışı için ne zaman çağırdı
2.600 dü galiba canım alttan muayene etti gözüktü 15 gün sonra dedi kalp atışı için kesin oldun diye ama haftaya ben burda başka bi doktora bidaha gitmeyi düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…