2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlarım 10. Gün kan testi sonucum 😍😍😍
Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun eve gidip şükür namazı kılıcaz şimdi eşimle 🤲🏻🤲🏻🥹🥹🙏🏻 Allah hepinizden razı olsun siz olmasaydınız çok daha zor olurdu herşey iyiki varsınız iyiki tanıdım hepinizi 🩷🩷 gözyaşlarımla yazıyorum ama bu sefer mutluluktan 🥹🥹🥹 Allah emek veren gönlünde bu hasreti taşıyan herkese tez zamanda kolaylıklarla nasip etsin inşallah hep dualarımdasınız 🤲🏻🤲🏻
Veeee BEN ANNE OLUYORUMMMM 🎊🎊🎊💃🏼💃🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼🥳🥳🕺🏽🥳🎊🎊🎊🎊🕺🏽🕺🏽🕺🏽🩷🩷🩷🤩🤩🤩✨✨✨✨✨✨
Maşallah canım saglıkla almak nasip olsun ❤️❤️

Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun eve gidip şükür namazı kılıcaz şimdi eşimle 🤲🏻🤲🏻🥹🥹🙏🏻 Allah hepinizden razı olsun siz olmasaydınız çok daha zor olurdu herşey iyiki varsınız iyiki tanıdım hepinizi 🩷🩷 gözyaşlarımla yazıyorum ama bu sefer mutluluktan 🥹🥹🥹 Allah emek veren gönlünde bu hasreti taşıyan herkese tez zamanda kolaylıklarla nasip etsin inşallah hep dualarımdasınız 🤲🏻🤲🏻
Yaaaaa seni yerimmmmm maşallah kuzum 🙏🙏🥳🥰 cok ama çok sevindim çok güzel bi anne olucaksın sen 😍😍😍

Benimde 12 Aralık bende de pek yok bugün
Canım her gün belirli birşey olmadı benim de ben hatta eşime diyordum transferden önce ilaç yan etkileri vardı şimdi oda yok oda tutmadı demek ki diyordu. Devamlı soruyordu bir şey var mı diye yok hiç birseyim deyince üzülüyordu.Rabbim nasip etsin sonucun pozitif olsun 🤲🤗

Canım her gün belirli birşey olmadı benim de ben hatta eşime diyordum transferden önce ilaç yan etkileri vardı şimdi oda yok oda tutmadı demek ki diyordu. Devamlı soruyordu bir şey var mı diye yok hiç birseyim deyince üzülüyordu.Rabbim nasip etsin sonucun pozitif olsun 🤲🤗
Çok sağol canım aminnnn inşallah vardır 🤲🏻🥹🤍

Ohh ohh maşallah 🤩 ❤️🧿💐🥰🤩😍
Sağlıkla gelsin bebiş inşallah 🙏🏼

Önemli olan kaliteli olması canım kaç tane çıktığı önemli değil benim 15 taneydi 1 tanesi 5.gğne geldi sadece oda tutundu 1 kızım oldu nasip bu işler 🙏
O 1 embriyonun kalitesi neydi? Benim de tek embriyom kaldı 5.gune,son dakikaya kadar bir sorun yok dediler kaliteyle ilgili bilgi verilmedi sorduğum halde, transfer günü bile transfer yapılır yapilnaz daha yatakta iken doktor söyledi embriyon orta kalite diye,%30-35 şansın var dedi.ondan beri moralim altüst

O 1 embriyonun kalitesi neydi? Benim de tek embriyom kaldı 5.gune,son dakikaya kadar bir sorun yok dediler kaliteyle ilgili bilgi verilmedi sorduğum halde, transfer günü bile transfer yapılır yapilnaz daha yatakta iken doktor söyledi embriyon orta kalite diye,%30-35 şansın var dedi.ondan beri moralim altüst
4aa idi cnm

Canım benim bu yolda uğraşırken yaşım 40 oldu bana da kalite falan söylemediler ama yaşımı baz aldıklarında hemşire oran yüzde on onbeş demişti yeter ki Rabbim ol desin nasip etsin bırak herseyi sen dua et Rabbim nasip eder inşaAllah 🤲

Sorma meraktan çatlicam artık idrar testi bile yapmadım. 19 u sabah erkenden damlarım artık hastaneye. Bi de evlilik yıldönümümüz o gün ☺
Ne tatli bi tesadüf ben yarin kan testi verecegim 18 aralik bizimde evlilik yil dönümümüz. Diliyorum ki en guzel hediye pozitifi gormek olur bize 😍

Canım benim bu yolda uğraşırken yaşım 40 oldu bana da kalite falan söylemediler ama yaşımı baz aldıklarında hemşire oran yüzde on onbeş demişti yeter ki Rabbim ol desin nasip etsin bırak herseyi sen dua et Rabbim nasip eder inşaAllah 🤲
İnşallah,4 yumurta toplandı 3u dollendi,son güne 1 tane kaldı donduracak embriyo bile kalmadı tekle transfer oldum moralim bozuk ne hissedeceğimi bilmiyorum 😓

GöÜn aydın sağlıkla gelsin minik ❤️

Kalbi güzel arkadaşım 🩵🩷
O kadar mutlu oldum ki o kadar sevindim ki sana anlatamam. Sağlıkla ilerlesin gebeliğin inşallah. Teyzesi yessssiiiiiiinnnnnnnn hepinizi 🌸🩷🩵

Valla benüm bilmiyorum ilaçlardan mı belirti mi kasıklarım da batma mevcut ilk günden beri ve doluluk var ayrıyrten gögüslerim acıyor başka da birşeyim yok. Senin canım bu arada dondurulmuş 5.gün embriyosu benim
Belirtiler gösteriyor ki seninki pozitif 🥰
Bende belirti sıfır
3. Gün embriyosu taze transfer
Bakalım kısmet ..

Belirtiler gösteriyor ki seninki pozitif 🥰
Bende belirti sıfır
3. Gün embriyosu taze transfer
Bakalım kısmet ..
Bilmiyorum hayırlısı neyse o olsun biraz karışık hissediyorum. Adetime de yaklaştım pcos olduğum için geç oluyorum. Onun belirtileri de olabilir yani. Bu yüzden tam emin değilim. Rabbim sizin için de hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲🏻💕

Canım merhaba ,benimde hiç belirtim yok sanırım yine olmadı 😞
Benim test günüm cuma ama evde yapıyım diyorum yarın sabah
3. Gün embriyosu 5. Transferim inşallah yarabbim isteyen herkese bizlere nasip etsin.
Merhaba benimde 5. Gün embriyosu ama henüz idrarda çıkmayabilir ilaçları bırakırım diye kendimi tutuyorum ☺️

X