2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar hamileyim...
Hayatımızda ilk defa ikinci çizgiyi gördük..
Ağlamaktan gözlerimiz şişti eşimle.
Ben hala inanamıyorum. Rabbimin mucizesi ne kadar çok. Ne kadar çok şükür etsem azdır.
yaşadığımız o zorlu süreçler geçti gözümün önünden...
İnsanların davranışları..
Annelerimizin babalarımızin bizim için gizli gizli ne kadar çok ağlayıp dua ettiği geçti gözümün önünden..
Hatta ağladıklarina da şahit oldum..
O sancılar o ağrılar bebeğimin vücuduma alışması imiş meğersem.
Çok tuhaf bir duygu kızlar. Bunu buraya yazarken negatif olan arkadaşlarıma da ağlıyorum üzülüyorum. Neler çektik biz ne ilaçlar. Üzülmeyin kızlar ben hep size dua etcemmmmm. Hep dualarımda olacaksınız.
Sizi çok ama çok seviyorum ❤️
Canım harika haber çok mutluyum senin adına 😍😍😍🤲🏻🤲🏻🙏🏻✨✨🎊🥳🥳🥳😘😘🤩🤩🤩🩷🩷🩷 ilk olunca heyecanda sevinçte bir başka oluyor 🥹🥹🥹 Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

:KK43: Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM:anneadayı:
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
@whiterabbit23 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK:anneadayı:
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
ilaybelis ilaybelis 7 ARALIK2 Embriyo🙏
@ShErlok929 ARALIK2 Embriyo🙏
@Maviyasemin1 ARALIK:anneadayı:
pinar7834 pinar7834 13 ARALIK🙏
@Esra20155 ARALIK:anneadayı:
@mucize1211 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK:anneadayı:
@b1k21 ARALIK2 Embriyo:KK43:
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
@flower0030 KASIM:anneadayı:
@Htc10598 ARALIK
@yarinsiz4 ARALIK🙏
@Dfn19034 ARALIK🙏
@Mujdem18252 ARALIK🙏
@anneolmakkistiyorumm29 ARALIK🙏
@Aliece7 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@pofolperisi11-15 ARALIK🙏
M Merii1010 11 ARALIK:anneadayı:
@Maviboncuk589 ARALIK:anneadayı:
@Meryembess11 ARALIK2 Embriyo🙏
@mrsdeniz11116 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ffffffff6 ARALIK:KK43:
@sutlac4012 ARALIK🙏
@seygok22 ARALIK🙏
@nehirgibi995 ARALIK:KK43:
@Lilaa915 ARALIK:anneadayı:
@dunyadabiri5 ARALIK🙏
@gunes9169 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@gzmist3415 ARALIK🙏
@Bidebayilistersenferiha6 ARALIK:anneadayı:
@Ebkebk25-26 ARALIK🙏
@Edebiyatcii4 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@Mukaddes334 ARALIK2 Embriyo🙏
@brcdrsn5 ARALIK🙏
E Efo2023 7 ARALIK🙏
@MrsDerya7 ARALIK:anneadayı:
0 06hk06 16 ARALIK🙏
@chapter11 ARALIK2 Embriyo🙏
@namuzmr12 ARALIK🙏
pastakek pastakek 4 ARALIK:anneadayı:
@Mrs-cicek4 ARALIK:anneadayı:
@Papatya_304 ARALIK🙏
@gunesh95 ARALIK:anneadayı:
@mrsbussy11 ARALIK🙏
@huzur 77354 ARALIK🙏
@Kivirbas9520 ARALIK🙏
@Sneeuwvlok14 ARALIK🙏
@evamaysa11 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ayfers9 ARALIK🙏
@Suzi1712 ARALIK2 Embriyo🙏
@Gulumse9021 ARALIK2 Embriyo🙏
@Turkan mammadova4 ARALIK🙏
@maviportakalcicegi7 ARALIK🙏
Merhaba bende Aralık 15 te dondurulmuş embriyo transferi oldum bugün 3.gunum rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Merhaba benim ilk 4 gün belirtim vardı ama dün bugün belirtim yok test yapmaya korkuyorum normalde cumartesi test günüm ama perşembe kan vermeyi düşünüyorum. 🥹
Canım merhaba ,benimde hiç belirtim yok sanırım yine olmadı 😞
Benim test günüm cuma ama evde yapıyım diyorum yarın sabah
3. Gün embriyosu 5. Transferim inşallah yarabbim isteyen herkese bizlere nasip etsin.

Tebrik ediyorum çok sevindim @Maviboncuk58 🤩 durumu güncelledim hemen koşa koşa :)) sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz inşallah 🩵🩷
Benim de transfer günü hariç 4. Günüm. Her şey için çok erken biliyorum ama test yapmak istiyorum 😂😂 biraz belim ağrıyor bugün bir de ilaçlardan mi bilemiyorum gaz problemim biraz fazla.
Canım ben senin de pozitif hissediyorum Rabbim yanıltmasın inşaAllah 🤲🥰

İdrar testine bile yok diyor çıkmazsa moralimiz bozulur diyor yani bunun kaçışı yok ki elind n gelse hiç test yapmayalım öğrenmeyelim kötüyü dıcek. Ama bi de bana sor bi sürü ilaç iğne olumsuz düşünceler.. Çıldırıcam artık
Canım çok zor süreç her aşaması başka zor ama ne oldu beklerken apayrı zor Rabbim sabrımızın sonucunu hayırlısı ile görmeyi nasip etsin değerin pozitif olsun 🤲

Maşallah canım sonunda çok şükür 🥹🤲🏻🤍 kaçıncı denemendi kuzum
Ah canım sayisini unuttum desem ama hep uğraşma anlatmaya başlasam sonu nasıl gelir bilmem öyle uzun geliyor ki yaşadıklarımı düşününce korkularımız da ondan ağır basıyor. İçimde Rabbim'e olan minnet duygusunu şükrümü dile dökecek söz bulamıyorum bugünü bize yaşattığı için. Rabbim hiç birimizi bu duygudan mahrum bırakmasın hepimiz aynı duyguları hissediyoruz yıllar farklı sadece. Allah'ım hepimize çektiklerimizi unutturacak mutluluklar nasip etsin hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin🤲

Canım ben senin de pozitif hissediyorum Rabbim yanıltmasın inşaAllah 🤲🥰
Valla de :KK36:
Ben kendimi hiç bir şey hissetmiyorum 🥹
Bazen umutsuzluğa kapılıyorum olmayacak herhalde diye. Sonra Allahım hayırlısını versin diyorum. Hepimize herkese dua ediyorum 🤲 burası çok farklı bir platform. Ailelerimizin bilmediği her şeyi birbirimizle paylaşabiliyoruz. 🌸🥹🩷🩵

X