2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba benimde 5. Gün embriyosu ama henüz idrarda çıkmayabilir ilaçları bırakırım diye kendimi tutuyorum ☺️
Yok ilaçlar desteklemesi açısından önemli sonuç netleşene kadar devam.
Benim 5. Gün Embryo transferimde 6. günden itibaren testte çıktı 8. Gün kanda değer 107 di. Ama sonu gelmedi kürtaj oldum.
Bende pastakek pastakek gibi bu yolda 39 oldum.

Kızlar hamileyim...
Hayatımızda ilk defa ikinci çizgiyi gördük..
Ağlamaktan gözlerimiz şişti eşimle.
Ben hala inanamıyorum. Rabbimin mucizesi ne kadar çok. Ne kadar çok şükür etsem azdır.
yaşadığımız o zorlu süreçler geçti gözümün önünden...
İnsanların davranışları..
Annelerimizin babalarımızin bizim için gizli gizli ne kadar çok ağlayıp dua ettiği geçti gözümün önünden..
Hatta ağladıklarina da şahit oldum..
O sancılar o ağrılar bebeğimin vücuduma alışması imiş meğersem.
Çok tuhaf bir duygu kızlar. Bunu buraya yazarken negatif olan arkadaşlarıma da ağlıyorum üzülüyorum. Neler çektik biz ne ilaçlar. Üzülmeyin kızlar ben hep size dua etcemmmmm. Hep dualarımda olacaksınız.
Sizi çok ama çok seviyorum ❤️
Hayırlı olsun canim Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri göstersin imtihanımız bu bizim Allahim imtihanımızı kolay etsin çok sevindim adına duanıza talibiz 😍 🐣❤️

5 Aralık transfer oldum hiçbir belirtim yoktu. Psikolojik olarak ağrılar oldukça belirti diye yoruyordum. 2. Transferimdi maalesef olumsuz sonuçlandı. Umarım diğer arkadaşlar pozitif haberler alırlar. Sağlıklı gebelik diliyorum herkese
Canım çok üzgünüm. Sorun neydi neden tutmadı? 🥺Toparlan kendine zaman ver biraz ve maddi gücün elveriyorsa devam et. Bir gün olacak 🙏🏼

Kızlarım 10. Gün kan testi sonucum 😍😍😍
Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun eve gidip şükür namazı kılıcaz şimdi eşimle 🤲🏻🤲🏻🥹🥹🙏🏻 Allah hepinizden razı olsun siz olmasaydınız çok daha zor olurdu herşey iyiki varsınız iyiki tanıdım hepinizi 🩷🩷 gözyaşlarımla yazıyorum ama bu sefer mutluluktan 🥹🥹🥹 Allah emek veren gönlünde bu hasreti taşıyan herkese tez zamanda kolaylıklarla nasip etsin inşallah hep dualarımdasınız 🤲🏻🤲🏻
Veeee BEN ANNE OLUYORUMMMM 🎊🎊🎊💃🏼💃🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼🥳🥳🕺🏽🥳🎊🎊🎊🎊🕺🏽🕺🏽🕺🏽🩷🩷🩷🤩🤩🤩✨✨✨✨✨✨
Allahim kucağına almayı da nasip etsin çok çok sevindim, darısı bekleyen bizlerin başına inşallah 🤲🧚‍♀️💕

Kızlarım 10. Gün kan testi sonucum 😍😍😍
Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun eve gidip şükür namazı kılıcaz şimdi eşimle 🤲🏻🤲🏻🥹🥹🙏🏻 Allah hepinizden razı olsun siz olmasaydınız çok daha zor olurdu herşey iyiki varsınız iyiki tanıdım hepinizi 🩷🩷 gözyaşlarımla yazıyorum ama bu sefer mutluluktan 🥹🥹🥹 Allah emek veren gönlünde bu hasreti taşıyan herkese tez zamanda kolaylıklarla nasip etsin inşallah hep dualarımdasınız 🤲🏻🤲🏻
Veeee BEN ANNE OLUYORUMMMM 🎊🎊🎊💃🏼💃🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼🤰🏼🥳🥳🕺🏽🥳🎊🎊🎊🎊🕺🏽🕺🏽🕺🏽🩷🩷🩷🤩🤩🤩✨✨✨✨✨✨
Allahimmmmm 🙏 çok şükür şu yazın içimi kıpır kıpır etti rabbim gönlüne göre verdi sağlıkla kucağına alman nasip olsun o kadar mutlu oldum ki Allah kabul etsin dua’nda bizlere de yer ver olur mu 🙏🙏🙏💓💓💓

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM:anneadayı:
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
@whiterabbit23 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK:anneadayı:
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
ilaybelis ilaybelis 7 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ShErlok929 ARALIK2 Embriyo🙏
@Maviyasemin1 ARALIK:anneadayı:
pinar7834 pinar7834 13 ARALIK🙏
E Esra2015 5 ARALIK:anneadayı:
M mucize12 11 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK:anneadayı:
@b1k21 ARALIK2 Embriyo:KK43:
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
@flower0030 KASIM:anneadayı:
@Htc10598 ARALIK:KK43:
@yarinsiz4 ARALIK🙏
Dfn1903 Dfn1903 4 ARALIK🙏
@Mujdem18252 ARALIK🙏
@anneolmakkistiyorumm29 ARALIK🙏
@Aliece7 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@pofolperisi11-15 ARALIK🙏
M Merii1010 11 ARALIK:anneadayı:
M Maviboncuk58 9 ARALIK:anneadayı:
@Meryembess11 ARALIK2 Embriyo🙏
@mrsdeniz11116 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ffffffff6 ARALIK:KK43:
@sutlac4012 ARALIK🙏
@seygok22 ARALIK🙏
@nehirgibi995 ARALIK:KK43:
@Lilaa915 ARALIK:anneadayı:
@dunyadabiri5 ARALIK🙏
@gunes9169 ARALIK🙏
M mucize12 11 ARALIK🙏
@gzmist3415 ARALIK🙏
Bidebayilistersenferiha Bidebayilistersenferiha 6 ARALIK:anneadayı:
Ekbbk Ekbbk 25-26 ARALIK🙏
@Edebiyatcii4 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@Mukaddes334 ARALIK2 Embriyo🙏
@brcdrsn5 ARALIK🙏
E Efo2023 7 ARALIK🙏
@MrsDerya7 ARALIK:anneadayı:
@kubrakubra0616 ARALIK🙏
@chapter11 ARALIK2 Embriyo🙏
namuzmr namuzmr 12 ARALIK🙏
pastakek pastakek 4 ARALIK:anneadayı:
Mrs-cicek Mrs-cicek 4 ARALIK:anneadayı:
@Papatya_304 ARALIK🙏
@gunesh95 ARALIK:anneadayı:
@mrsbussy11 ARALIK🙏
@huzur 77354 ARALIK🙏
@Kivirbas9520 ARALIK🙏
S Sneeuwvlok 14 ARALIK🙏
@evamaysa11 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ayfers9 ARALIK🙏
@Suzi1712 ARALIK2 Embriyo🙏
@Gulumse9021 ARALIK2 Embriyo🙏
@Turkan mammadova4 ARALIK🙏
@maviportakalcicegi7 ARALIK🙏
Dfn1903 Dfn1903 da gebe canım 🧿☺️😍 pinar7834 pinar7834

Yok ilaçlar desteklemesi açısından önemli sonuç netleşene kadar devam.
Benim 5. Gün Embryo transferimde 6. günden itibaren testte çıktı 8. Gün kanda değer 107 di. Ama sonu gelmedi kürtaj oldum.
Bende pastakek pastakek gibi bu yolda 39 oldum.
Allah hepimize hayırlı güzel sonuçlar nasip etsin pes etmeden devam edeceğiz

Hayırlı olsun canim Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri göstersin imtihanımız bu bizim Allahim imtihanımızı kolay etsin çok sevindim adına duanıza talibiz 😍 🐣❤️
Hep dualarımdasnz inanın herkese dua ediyordum hep . Çok farklı bir mutluluk Allah hepimize yaşatsn inşallah 🌷🤗😇

15 yumurta tabiki iyi ama bu ilaçlarla desteklenmiş ve 3 aylık vitaminler ile gelişmiş hali nprmalde 7 tane yumurtam oluyordu canım yani ilaçla yumurta çoğala biliyor önemli olan kalitesi yani 15 tane de olsa 1 tane kalabiliyor kafana takma senin için 1 tane kaliteli yumurta olması bile yeter ben tek bi yumurta ile oda 3.gün embriyosu yani kızımı kucağıma aldım umudunu kaybetme
Hangi ilaçlar vitaminler acaba benim de yumurtam çok az 🙏🙏🙏

X