2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Oyy çok güzel bir anda olup bitecek kuzum Allahın izniyle. Çok sevindim senin adına. pazartesi çok güzel ve kolay geçsin inşalah. Evet toplamada fazla çıkabiliyormuş onu ben de duymuştum

Hayat bu mucizelerle dolu gönlünce olsun herşey

Evet ilaç aldın sonuçta kimbilir belki nasibin böyle olur olmazsa da olsun bi sonraki ay inşallah bi sürü yumosun olur canım benim takviyelerine devam et vitaminlerini al beslenmene de dikkat et Allah’ın izniyle cok az kaldı mutlu sona

Benim 300 ml dozum canım. Birazdan yumoş kontrolüm var ben pcos değilim ama doktorumun tarzı dondurulmuş embriyo sanırım. İlk görüşmede donduracağız dedi. Sürece bakmadan.
Hayırlısı ile güzel sonuçlar alalımda gerisi hiç önemli değil. İnşallah güzel büyümüşlerdir yumoşların

Canım östrojen seviyesini baskılamak için veriyorlarmış sanırım. Bende internetten baktım. Kafamı çok karıştırmamak için araştırmıyorum. Doktorum ne derse tamam diyorum ve uyguluyorum.
En iyisi valla neyse bense öyle yapayım kafa karıştırmaya gerek yok

Oyy çok güzel bir anda olup bitecek kuzum Allahın izniyle. Çok sevindim senin adına. pazartesi çok güzel ve kolay geçsin inşalah. Evet toplamada fazla çıkabiliyormuş onu ben de duymuştum
Hemşireye sordum fazla da çıkabilir ama toplananlar in hepsi içi boşta çıkabilir dedi.
Bakalım süreci yaşayıp göreceğiz.

Kızlar eşimle karar vermiştik tüp bebeğe başlama konusunda ama Sorum şu benim bir problemim yok ama eşimin sperm sayısı nedeniyle rapor çıkartabilir miyiz bununla ilgili nereye hangi bölüme gitmemiz lazım bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Bizimse benzer bir durum. Biz özelde başladık o yüzden rapor almadık ama bildiğim kadarıyla devlet bu soruna rapor veriyor. Siz eşiniz için ürolojiden randevu alabilirsiniz bence, doktorunuz yönlendirecektir

Canım benim kendimden dolayı rapor çıktı ama eşin içinde muhtemelen üroloji yeni görününce rapor veriliyordur diye tahmin ediyodum

Devlette tüp bebeğe başlamak için 3 başarısız aşılama kuralı var diye biliyorum ilaçların %20 katılım payını ödüyorsunuz rapor sonrası

teşekkürler kızlar gerçekten çok sağolun yardımlarınız için… devlette tüp bebeğe sıraya akıyorlarmış 1 yılı bulur dedi kadın bana. Ben sadece rapor çıkartıp özele gitmek istiyorum en azından ilaçlarda bir indirim sağlanır. Aşılama denememiz hiç olmadı 5 milyonun altında eşimin sperm sayısı yine de aşılamayı şart koyarlar mı

Kızlar bu arada yumurta toplatacak arkadaşlarım. Benim dün bir yumurta çikinca araştırdım konuyu ve iyi kalitede yumurta çıkması için

Omepa q10
D vitamini
3 mg melatonin
Çiğ badem fındık ceviz
Günde 2 içi dolu olan
Minimum kahve çay paketli gıda
Şeklinde sonuçlara ulaştım. Denemek isteyen varsa diye paylaşmak istedim.

İçi dolu olanlardan incir.

Kesinlikle öyle düşünme endişeler çok normal ama şöyle soyliyim bende kimseye belli etmesem de endiseliydim cinku hiç narkoz almamıştım kısa sürecek deseler de sonrasında ağrım olacak mı ne olacak gibi bilinmezlikler vardı . Ama çok şükür narkozdan uyanmak bile çok hoşuma gitti hafif ağrım oldu sonrasında da ama adet sancısı gibi çok hafif narkozdan çıktığın için hafif bir sersemlik hepsi o içi i ferah tut Rabbim kucağımıza aldığımızda minikleri bunların hepsini unutacagiz

Ben o asamalri geçtim çok şükür ama kesinlikle hiç korkacak birşey yokmuş bende bilinmezlik daha önce narkoz alamadığım için bir endişe vardı ama uyudum uyandım tatlı bir mayhosluk vardı hoşuma bile gitti inşallah güzel geçecek benim hafif bir adet sancım ve minik bir kanamam oldu ilk gün sonra o da geçti sonra normalmis zaten o kadarı . 5 . Gün regl gördüm. Şimdi 2. Adet günümü bekliyorum transfer için galiba Aralık sonu gibi olacak inşallah iyi geçecek sonrasına odaklan miniklere kavustuvumuz günlere

Canım ya bugünlük haber yok 2. Gün haber vermiyoruz dediler yarın 3. Gün bilgi vericekler hemen yarın olsun istiyorum bir yandanda korkuyorum devam eden yok diyecekler diye
Yok yok eminim en az beş tanesi devam edecek kuzum. Bir iki fire verebilir ona çok üzülme ama maşallah inanıyorum ki çoğu çok güzel ilerleyecek canım ❤

Kız N -nelly sen bizim Nelly değil misin aşılama grubundan tüp bebeğe geçeceğim diyordun geçmişsin kuzum. Hayırlı olsun. Kaç yumoşun toplandı? Benim dün sadece bir tane göründü onu da toplatmayacağım. Bu ay boş geçti yani üzüldüm biraz. Senin sürecin nasıl ilerliyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…