2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım çok şaşırdım ama olabiliyor demekki böyle durumlar ilaçlar çok etkili normalde ama senin ilaca tepki vermeme durumu olmuş demekki 😔 ama olabilir neyle karsılacagız bilmiyoruz ki. Sıkma canını vardır bir hayır inşallah doktoruna güven inşallah tez zamanda güzel haberlerle geleceksin 🩷🩷

Canım yumoşlaar yok ya 😢 adetin üçüncü günü dört folikül vardı . Bugün sadece bir tane 21 mm bir tane de minik vardı. Malesef üzüldüm. Kan aldılar. Yumurtamın kalitesine bakıp öğleden sonra haber vercekler toplama olacak mı olmayacak mı diye. Eğer toplanacaksa pazartesi toplanacak. Baya hayal kırıklığı yaşadım. Sen beş yumoşuna sıkı sıkı sarıl kuzum 🙏 bir yumurta için de anestezi almak istemiyorum.
Senin ilaç sadece bir yumurtaya gitmiş heralde oda çok iyi büyümüş bence benim son kontrolümde 19 mm gördüler sonra toplama için gün vermişlerdi ben kontrolde 21 hiç görmemiştim. Bence farklı bir tedavi yöntemiyle daha fazla yumurtan çıkacaktır 😍😍 yada belki tek yumurtayla süpriz görürsün ☺️☺️

Canım yumoşlaar yok ya 😢 adetin üçüncü günü dört folikül vardı . Bugün sadece bir tane 21 mm bir tane de minik vardı. Malesef üzüldüm. Kan aldılar. Yumurtamın kalitesine bakıp öğleden sonra haber vercekler toplama olacak mı olmayacak mı diye. Eğer toplanacaksa pazartesi toplanacak. Baya hayal kırıklığı yaşadım. Sen beş yumoşuna sıkı sıkı sarıl kuzum 🙏 bir yumurta için de anestezi almak istemiyorum.
Canım üzülme bu ay 1 tane olur diğer ay 5 tane olur. Tüp bebek bir süreç olumlu olumsuz pek çok şeye şahit oluyoruz. Günün sonunda 1 sağlıklı embriyo hamile kalmaya yetiyor. Sağlıklı olsun 1 tane olsun senin olsun 🙏🏻💕

Senin ilaç sadece bir yumurtaya gitmiş heralde oda çok iyi büyümüş bence benim son kontrolümde 19 mm gördüler sonra toplama için gün vermişlerdi ben kontrolde 21 hiç görmemiştim. Bence farklı bir tedavi yöntemiyle daha fazla yumurtan çıkacaktır 😍😍 yada belki tek yumurtayla süpriz görürsün ☺️☺️
Benim döngüme kısa genelde adetin 10.-12. Günü gibi çatlıyorum kuzum. Bu da ona bağlı mı böyle hızlıca gelişti anlamadım. Bugün adetin 8. Günü. İnşallah toplayalım demez doktor. Ama işte benim amh düşük belki hep böyle bir iki yumurta olacak. Havuz yapmak da isteyebilir. Kafam çok karıştı. Öğleden sonra haber verecekler. Hepimiz için en güzel olsun kuzum. Sizinle birlikte devam etmek istiyordum. Böyle olunca gecikecek sanırım. Neyse geç olsun güç olmasın

Canım üzülme bu ay 1 tane olur diğer ay 5 tane olur. Tüp bebek bir süreç olumlu olumsuz pek çok şeye şahit oluyoruz. Günün sonunda 1 sağlıklı embriyo hamile kalmaya yetiyor. Sağlıklı olsun 1 tane olsun senin olsun 🙏🏻💕
Sağol kuzum bu iyi geldi 🥰 insan ister istemez üzülüyor ama dediklerin çok doğru. Sabır etmem lazım sanırım. Umarım benim de güzel yumoşlarım ve embriyolarım olur 🙏

Benim döngüme kısa genelde adetin 10.-12. Günü gibi çatlıyorum kuzum. Bu da ona bağlı mı böyle hızlıca gelişti anlamadım. Bugün adetin 8. Günü. İnşallah toplayalım demez doktor. Ama işte benim amh düşük belki hep böyle bir iki yumurta olacak. Havuz yapmak da isteyebilir. Kafam çok karıştı. Öğleden sonra haber verecekler. Hepimiz için en güzel olsun kuzum. Sizinle birlikte devam etmek istiyordum. Böyle olunca gecikecek sanırım. Neyse geç olsun güç olmasın
Aynen bitanem benimde gönlümden geçen oydu ama hayırlısı neyse o olsun biz bilemeyiz ki doğruyu yanlışı belkide dogru zaman değil Allah hayırlarla karşılaştırsın kolaylıklarla nasip etsin inşallah 🙏🏻 tevekkül et Allah’a sığın o olmazları oldurandır 😌 insallah tez zamanda hayallerimize kavuşalım inşallah 😇😇

Aynen canım bence de etki etmedi bana. Klomenle üç yumurtam olurdu. İğneyle bu kadar az olması çok şaşırttı beni. Bir dahaki yumurta geliştirmeye ek ilaçlar eklemesi lazım bence de. Senin güzel kuzum maşallah pazartesi de güzel bi opu geçireceksin inşallah 😍 haline şükür 🙏 inşallah en güzel şekilde atlatırsın bu süreci
Canım 1 tane olsun sağlıklı bizim olsun inşallah.
E 2 ye mi bakılacak senin acaba ?
Benim ona da hiç bakilmadi.
Amh i sordum benim için bir kriter değil amh ben çok çok nadir durumlarda bakarım diyor.

Canım niçin dondurulmuş doktorun direk böyle bir karar mı aldı benden de 14 toplanmıştı doktor kararı bana bıraktı taze veya dondurulmuş olarak ben dondurulmuş istedim Ohss den korktum ağrılarımda devam ediyordu merak ettim senin doktorun ne dedi?
Pcos dan dolayı birde kullanılan ilaçlar yüzünden bekleyelim rahim normale dönsün acelemiz yok değilmi dedi ☺️ bende çok güveniyorum doktoruma en iyi zaman neyse ben size bırakıyorum dedim ☺️ hayırlısı. Bugün ilk günü minişlerimin 8 tanesi çift çekirdek olmuş 4 tanesini bekliyorz dediler havalara uçuyorum ağrım olmasa koşturucam çığlık çığlığa 😂😂😂
Hepsi tutunsun inşallah saglıcakla bebiş bebişler olsun 🙏 gelişmeleri bizimlede paylaşırsan ben yaptırmadm bile ama ilgiyle takip ediyorum
Aminnn 🙏🏻 8 tanesi ilk günü atlattı çok mutluyum ağrı vs umrumda değil şu an içim içime sığmıyor. Pazartrsi tekrar 3. Gün için bilgi vericekler inşallah devam eder miniklerim hepimiz için hep dua ediyorum kucağımız boş kalmasın emeklerimiz boşa gitmesin 🌸

Canım 1 tane olsun sağlıklı bizim olsun inşallah.
E 2 ye mi bakılacak senin acaba ?
Benim ona da hiç bakilmadi.
Amh i sordum benim için bir kriter değil amh ben çok çok nadir durumlarda bakarım diyor.
Evet sanırım e2 canım. Kan değerine göre doktorla görüşüp size haber edeceğiz dedi. Senin inşallah güzEl embriyoların olursa amh ya gerek kalmaz kuzum. Benimkinde amh ya göre ilaç ayarlayacağız dedi ama ayarladıkları ilaç da işe yaramadı. Amh eskiden meşhur değilmiş sanırım son zamanlarda meşhur olmuş. Çoğu doktor baktırmaya başlamış.

Pcos dan dolayı birde kullanılan ilaçlar yüzünden bekleyelim rahim normale dönsün acelemiz yok değilmi dedi ☺️ bende çok güveniyorum doktoruma en iyi zaman neyse ben size bırakıyorum dedim ☺️ hayırlısı. Bugün ilk günü minişlerimin 8 tanesi çift çekirdek olmuş 4 tanesini bekliyorz dediler havalara uçuyorum ağrım olmasa koşturucam çığlık çığlığa 😂😂😂

Aminnn 🙏🏻 8 tanesi ilk günü atlattı çok mutluyum ağrı vs umrumda değil şu an içim içime sığmıyor. Pazartrsi tekrar 3. Gün için bilgi vericekler inşallah devam eder miniklerim hepimiz için hep dua ediyorum kucağımız boş kalmasın emeklerimiz boşa gitmesin 🌸
Ayyyy 🧿🧿🧿 maşallah kuzum çok sevindim

Zoladex ne iğnesi? Ben pek tüp bebek sürecine hakim değilim yeni başladım yumurta büyütme aşamasındayım. İnşallah güzel sonuçlar alırsın🙏🏻
Canım östrojen seviyesini baskılamak için veriyorlarmış sanırım. Bende internetten baktım. Kafamı çok karıştırmamak için araştırmıyorum. Doktorum ne derse tamam diyorum ve uyguluyorum.

Canım benim 19 mm tek yumurta bu arada. Diğerleri daha küçük.

Canım benim 19 mm tek yumurta bu arada. Diğerleri daha küçük.
Ama bugün okudum. Bir arkadaşta 12 mm olanlar bile dolu çıkmış. Bence umut var kuzum. Daha fazla olabilir yani. Ben ikide odaklandığım için hayalkırıklığı yaşadım sanırım ama sana bir tane sağlıklı bile yetebilir. İnşallah süreç uzamadan bebeğine kavuşursun kuzum. Pazartesi toplama olursa. Cumartesi veya pazar de transferin olabilir sanırım baya şanslı olursun haftasonuna da denk gelirse 🙏 hiç izin almadan atlatırsın belki. Bi pazartesi izin alırsın. İnşallah sonra da pozitif haberin gelecek canım

💕💕sağollll . Ben hala inanamıyorum bu aşamaya gelebildiğimize çok hızlı gelişiyor herşey şimdi duam 3.-5. Güne devam etmeleri🙏🏻 hepimiz çok güzel haberler paylaşalım burada herşey güzel olsun bizler için 💕
Benim bi tanecik yumoşum olunca 😍 seninkiler bana şuan muhteşem geliyor kuzum 🧿🧿 Allah tamamına erdirsin inşallah hepsi 5. Güne gitsin ama gerçekten çok güzel ilerliyor sürecin maşallah subhanallah 🧿🧿 darısı bize

lütfen sayıya hiç takılma kalbini ferah tut bizim azospermdi 2 yıldır iğne kullanıyor eşim haftada 3 tane artı birsürü ilaç takviye ve çok umutsuz bir dönemdi. Eşimin hiç umudu bile yoktu ama ben inancımı kaybetmedim hiç dedim 1 tane bile sperm bulsak herşeye değer. Ve uzun süreden sonra bir kaç adet olarak oluşmaya başladı onlarında yapıları bozuktu yine üzüldük tabi:) bu arada 1 defa tese oldu çıkmadı hiç. asıl mucizemiz son 3 testte çıkan daha yapısı normale yakın olan bir kaç adet spermdi ve dondurduk onları. Düşünsene bir kaç adet için verdiğimiz mücadeleyi. Çözünürken ölmesi yüksek ihtimaldi ama dondurduk yinede. Şimdi bu sonuç benim için rüya gibi birşey inanması bile güç geliyor ve hala çok korkuyorum 3. Güne 5. Güne geliceklermi diye ama olsun gelemeseler bide devam edeceğim. Düşünsene benin yaşadığım mucizeyi şimdi💕 Nolur ufacık bile umutsuzluk düşürme kalbine herşey çok güzel olacak inan bana belki biraz zamana ihtiyacımız var o kadar. Biz üzerimize düşeni yapalım bekleyelim 🌸🌸🌸

lütfen sayıya hiç takılma kalbini ferah tut bizim azospermdi 2 yıldır iğne kullanıyor eşim haftada 3 tane artı birsürü ilaç takviye ve çok umutsuz bir dönemdi. Eşimin hiç umudu bile yoktu ama ben inancımı kaybetmedim hiç dedim 1 tane bile sperm bulsak herşeye değer. Ve uzun süreden sonra bir kaç adet olarak oluşmaya başladı onlarında yapıları bozuktu yine üzüldük tabi:) bu arada 1 defa tese oldu çıkmadı hiç. asıl mucizemiz son 3 testte çıkan daha yapısı normale yakın olan bir kaç adet spermdi ve dondurduk onları. Düşünsene bir kaç adet için verdiğimiz mücadeleyi. Çözünürken ölmesi yüksek ihtimaldi ama dondurduk yinede. Şimdi bu sonuç benim için rüya gibi birşey inanması bile güç geliyor ve hala çok korkuyorum 3. Güne 5. Güne geliceklermi diye ama olsun gelemeseler bide devam edeceğim. Düşünsene benin yaşadığım mucizeyi şimdi💕 Nolur ufacık bile umutsuzluk düşürme kalbine herşey çok güzel olacak inan bana belki biraz zamana ihtiyacımız var o kadar. Biz üzerimize düşeni yapalım bekleyelim 🌸🌸🌸
Canım çok zorlu yollardan geçmişsiniz Allah tez zamanda emeklerinizin karşılığını almayı nasip etsin 🙏🏻🩷 inşallah hepsi çok iyi kalite embriyolar olur 😍😍😍

Ama bugün okudum. Bir arkadaşta 12 mm olanlar bile dolu çıkmış. Bence umut var kuzum. Daha fazla olabilir yani. Ben ikide odaklandığım için hayalkırıklığı yaşadım sanırım ama sana bir tane sağlıklı bile yetebilir. İnşallah süreç uzamadan bebeğine kavuşursun kuzum. Pazartesi toplama olursa. Cumartesi veya pazar de transferin olabilir sanırım baya şanslı olursun haftasonuna da denk gelirse 🙏 hiç izin almadan atlatırsın belki. Bi pazartesi izin alırsın. İnşallah sonra da pozitif haberin gelecek canım
Canım bu akşam çatlatma iğnesi pazartesi sabahta toplama. Perşembe yada cumartesi de transfer olacakmış bir aksilik olmazsa.

Canım toplamada daha ayrıntılı mi görünüyor bilmiyorum ama önceden bakilandan fazla da cikabiliyormus, fazla çıkan boşta cikabiliyormus. Bakalım girdik bir yola hayırla sonuclansin inşallah.

Senin test sonucu kaç gibi çıkacak acaba ? Pazartesi toplama olacaksa bugün çatlatma iğnesi vurulman gerek tekrar doktorla görüşecek misin ?

Allah razı olsun kuzum 🙏 sanıyorum hepimizin geçtiği yollar çetrefilli ve çok zor. Rabbim en kısa sürede miniklerimize kavuşmamızı nasip etsin. Minik mucizelerimiz gerçek olsun. Sanırım tüm yolculuk başından sonuna sabır istiyor. Umarım sonu güzel olur. 🙏 desteğine minnettarım 🥰

Şimdi beni merkezden aradılar. Doktor bana bırakmış toplama işini. Toplama istemiyorum dedim. Bu ay doğal yolla değerlendireceğiz. Sonraki adette tekrar gideceğim. Belki doğal yolla olur bi umut Safransari Safransari ilaybelis ilaybelis

X