2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bi tanıdık hastalardan hiç para almadan borç veriyoruz günü gelince de yazdırıyor ama arada zaman çok yoksa bu doğru oluyor öbür türlü uzun vadeli bir borç olur ve yine ilacın elinde eksik kalır hep borçlu gider

Yok canım hiç bir şey olmaz merak etme. Ben de o şekil yapiyordum.

Eczaneye gitmiyorum yarın ben elemana bi sorayım prosedür net ne ne yapılabilir söylerim ben daha hiç yazdırmadım kendime bi bakalım canim
Çok makbule geçer canım ya gerçekten boşuna para vermeyelim

Yani o türlü de olmaz diyorsun değil mi ? Öyle bir durum olsa zaten eczacimiz soylerdi ya. Alt katimiz asilinda. Çok teşekkür ederim bilgilemdirdigin için. Eğer çözüm bilen arkadaşlar varsa beni aydınlatırsa çok sevinirim

Bişey olmaz ondan zaten doğrusu o ilaç vücutta yayılır morarma vermez iğnenin yeri. 25 gündür aynı şekilde ignemi yapıyorum ben. Kizarti morarma hiç bişey olmadı. Rahat ol

Kizlar teşekkür ederim. Benim ilk deneyimim çoğu şeyi bilmiyordum burdan yorumları okuyarak bilgi sahibi oldum. Doktorum hep bekle hamile kalırsın yine dedi ama ben yaştan dolayı beklemek istemedim. Bu yola başladım. Gerçekten çok zor ilk başta tedavi nasıl oluyor diye ilk başta korkuyorsun sonra belirti varmı yokmu sonucun nasıl çıkacak bunlar gerçekten yıpratıyor insanı. İnşallah Allah gerçekten çocuk sahibi olmak isteyenlerin duasını kabul etsin. Doğurup yola atanlara vereceğine gerçek anneleri sevindirsin. Hepimiz inşallah seneye kucağımızda bebeğimizi emzirerek bildiklerimizi yenilerle paylaşırız.

Ayy amin inşallah. İnşallah hepimizin bebişleri olur daaaaa birlikte seninki uyuyor mu benimki onu yemiyor benimki koştu benimki yürüdü diye yorumlar yaparız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…